French Arabic English Persian
 
المپیک 1948
المپیک 1948
المپیک 1952
المپیک 1952
المپیک 1956
المپیک 1956
المپیک 1960
المپیک 1960
المپیک 1964
المپیک 1964
المپیک 1968
المپیک 1968
المپیک 1972
المپیک 1972
المپیک 1976
المپیک 1976
المپیک 1988
المپیک 1988
المپیک 1992
المپیک 1992
المپیک 1996
المپیک 1996
المپیک 2000
المپیک 2000
المپیک 2004
المپیک 2004
المپیک 2008
المپیک 2008
المپیک 2012
المپیک 2012

آخرین اخبار

 
 
رقابت های بین المللی کشتی فرنگی جام تختی- اندیمشک؛برنامه برگزاری مسابقات اعلام شد
(۳ بهمن ۱۳۹۷ ۱۱:۰۷)
علی رضا رضایی:نفرات اعزامی به روسیه و مغولستان از جام تختی انتخاب می شوند
(۳ بهمن ۱۳۹۷ ۱۱:۰۳)
صالحی امیری در نشست جمعی از پیشکسوتان ورزش عنوان داشت:پیشکسوتان مهمترین نقش را در توسعه ورزش داشته اند
(۲ بهمن ۱۳۹۷ ۱۵:۰۹)
برگزاری دومین نشست کمیسیون کمیته ملی المپیک
(۲ بهمن ۱۳۹۷ ۱۳:۴۳)
با حضور در آکادمی ملی المپیک؛دومین گروه دعوت‌شدگان به اردوی منتخبین هندبال المپیاد استعدادهای برتر تست دادند
(۲ بهمن ۱۳۹۷ ۱۳:۲۵)
در دیدار کاگاوا با سرپرست فدراسیون کاراته مقرر شد؛تمرینات مشترک کاراته کاران ایران و ژاپن
(۲ بهمن ۱۳۹۷ ۱۰:۴۵)
رقابت های بین المللی کشتی آزاد جام جهان پهلوان تختی؛کومار نماینده اتحادیه جهانی در مسابقات شد
(۲ بهمن ۱۳۹۷ ۱۰:۰۶)
برای حضور در جام وهبی امره ترکیه؛اردوی تیم ملی کشتی فرنگی برگزار می شود
(۲ بهمن ۱۳۹۷ ۱۰:۰۰)
برگزاری نشست ستاد عالی بازیهای المپیک با حضور وزیر ورزش و رئیس کمیته ملی المپیک؛بهداد سلیمی،میراسماعیلی،عابدینی و احسان حدادی مدالها و یادبودهای خود را به موزه ملی ورزش،المپیک و پارالمپیک اهدا کردند
(۱ بهمن ۱۳۹۷ ۱۵:۳۱)
در آکادمی ملی المپیک آغاز شد؛دوره دانش افزایی مدرسان نجات غریق سراسر کشور
(۱ بهمن ۱۳۹۷ ۱۴:۴۳)
افشاردوست: والیبال ایران الگوی آسیا می‌شود
والیبال
دبیرکل فدراسیون والیبال گفت: کنفدراسیون والیبال آسیا برای رشد و توسعه این رشته ورزشی تیم های پیشرفته قاره از جمله ایران را الگو برای دیگر تیم ها مد نظر می گیرد.

به گزارش روابط عمومی کمیته ملی المپیک و به نقل از سایت فدراسیون والیبال، محمود افشاردوست درباره نشست کمیته مربیان کنفدراسیون والیبال آسیا گفت: روز شنبه این نشست در مقر کنفدارسیون والیبال آسیا در بانکوک برگزار شد و نشست صبح با کمیته پزشکی به صورت مشترک تشکیل شد.
وی با بیان اینکه عیسی حمزه نایب رئیس کنفدراسیون والیبال آسیا در ابتدای این نشست تاکید کرد که فدراسیون جهانی بودجه کنفدراسیون ها و کمیته های مختلف را کاهش داده است، گفت: همچنین درباره وظایف کمیته مربیان توضیحاتی داد که وظایف این کمیته نباید تنها کلاس سنجی برای مربیان باشد، بلکه باید کمیته مربیان به برخی کشورها پیشنهادات خود را برای رشد و توسعه والیبال ارائه دهند.
دبیرکل فدراسیون والیبال به نقل از عیسی حمزه تاکید کرد که باید سطح والیبال آسیا را به جهان نزدیک کنیم و هم اکنون چند کشور آسیایی از جمله ایران در این زمینه خوب عمل کردند و باید کمیته مربیان راهکارهای خود را برای رسیدن به این هدف به کنفدراسیون والیبال آسیا پیشنهاد دهد. بدنه والیبال آسیا معتقد است که والیبال ایران تاپ قاره آسیاست و باید از روش رشد والیبال این کشور الگو برداری کنیم.
وی افزود: نشست تخصصی کمیته مربیان نیز عصر روز شنبه به ریاست پارک کی وون برگزار شد که یکی از موضوعات مطرح شده در آن نحوه انتقال تجارب به کشورهای آسیایی برای افزایش سطح والیبال این کشورها بود. بر این اساس هر ساله سه کشور انتخاب می شوند و نمایندگان کنفدارسیون والیبال آسیا با سرمربیان تیم ملی این کشورها نشست هایی خواهند داشت تا تجارب و آخرین اطلاعات فدراسیون جهانی را منتقل کنند.
افشاردوست گفت: بر این اساس کشورهای هند، قزاقستان و اندونزی که توانایی خوبی برای رشد والیبال دارند انتخاب شدند تا با استفاده از توان کنفدراسیون آسیا جزو کشورهای پیشرفته والیبال آسیا شوند. همچنین با توجه به تعلیق هند قرار شد کمک هایی به این کشور انجام شود. بنابراین ابتدا باید نیاز سنجی از والیبال این کشور انجام شود و بعد آنها را تامین کرد. باید کمک ها در سطح والیبال این کشور باشد که بتواند رشد و توسعه خود را افزایش دهد. ابتدا مربیان آسیایی اعزام می شوند و در صورت فراهم شدن شرایط مربیان اروپایی نیز مدنظر قرار گیرند.
عضو کمیته مربیان کنفدراسیون والیبال آسیا ادامه داد: دو نفر از کمیته مربیان نیز در سال آینده به برخی کشورهای آسیایی اعزام می شوند که به والیبال آنان کمک کنند، نفرات انتخاب نشدند و در آینده پارک کی وون آنها را انتخاب خواهد کرد.
افشاردوست به آمادگی جسمانی به عنوان دیگر مبحث نشست کمیته مربیان اشاره کرد و گفت: نوع آمادگی جسمانی در تیم هایی آسیایی با اروپایی متفاوت است و اروپایی ها شرایط بهتری دارند که قرار شد این موضوع به صورت علمی بررسی شود. در حال حاضر روش های متعددی برای آمادگی جسمانی در آسیا وجود دارد و باید بررسی شود که کدام روش بهتر است. استاندارد سازی روش های آماده سازی جسمانی روی پرش، چابکی و دیگر عوامل فیزیکی نیز تاثیر دارد. همچنین آسیب دیدگی بازیکنان آسیایی بیشتر از اروپایی هاست و باید این موضوع نیز بررسی شود، شاید دلیل آن تمرینات آمادگی جسمانی باشد.
وی تصریح کرد: قرار شد با نظرسنجی از مربیان بدنساز ایران یک الگو مشترک تهیه شود تا به کنفدراسیون والیبال آسیا ارائه کنیم. همچنین پیشنهاد شد دو دکتر متخصص در جلسه بعدی کمیته مربیان دعوت شوند و از نظر علمی این موضوع را تشریح کنند و باید دو پزشک از پزشکان تیم های ملی والیبال آسیا باشند که از نزدیک با بازیکنان و تمرینات آماده سازی آنان در ارتباط هستند.

۱۵ بهمن ۱۳۹۶ ۱۱:۲۷

نظر مخاطبان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


المپیزم، آیین همت، نفرت ازترس، عشق به میهن، سخاوت، روحیه فتوت، جوانمردی و ارتباط تنگاتنگ با هنر و ادب است.
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به کمیته ملی المپیک جمهوری اسلامی ایران می باشد.