French Arabic English Persian
 
المپیک 1948
المپیک 1948
المپیک 1952
المپیک 1952
المپیک 1956
المپیک 1956
المپیک 1960
المپیک 1960
المپیک 1964
المپیک 1964
المپیک 1968
المپیک 1968
المپیک 1972
المپیک 1972
المپیک 1976
المپیک 1976
المپیک 1988
المپیک 1988
المپیک 1992
المپیک 1992
المپیک 1996
المپیک 1996
المپیک 2000
المپیک 2000
المپیک 2004
المپیک 2004
المپیک 2008
المپیک 2008
المپیک 2012
المپیک 2012

آخرین اخبار

 
 
تمرینات بدنسازی ملی‌پوشان هندبال با حضور زوران کاستاراتوئیچ سرمربی جدید تیم ملی در آکادمی ملی المپیک پیگیری شد
(۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۴:۰۷)
تیم ملی کبدی تمرینات خود را از امروز در رامسر آغاز کرد
(۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۲:۵۸)
کومیته کاهای برتر انتخابی آخر تیم ‌ملی کاراته دانشجویان دختر معرفی شدند
(۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۱:۴۲)
پنجشنبه، آغاز مسابقات تکواندو قهرمانی آسیا 2018
(۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۱:۴۰)
اردوی تیم ملی کشتی آزاد جوانان از دوم خرداد آغاز می شود
(۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۱:۳۵)
شعبانیان: امیدوارم شاگردانم نتایج خوبی در قهرمانی آسیا کسب کنند
(۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۲:۰۵)
کمیته ملی المپیک درگذشت پدر دکتر قراخانلو را تسلیت گفت
(۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۱:۴۳)
از سوی اتحادیه جهانی کشتی؛نیما صادقی بعنوان داور قضاوت کننده در المپیک جوانان معرفی شد
(۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۱:۰۵)
برنامه مسابقات تیراندازی جام جهانی آلمان اعلام شد
(۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۱:۰۲)
به منظور قضاوت در مسابقات قهرمانی آسیا 2018 - ویتنام؛مهدوی و حسین‌‌زاده برای قضاوت راهی «ویتنام» می‌شوند
(۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۰:۲۴)
دوومیدانی داخل سالن آسیا؛ایران نایب قهرمان هشتمین دوره مسابقات دوومیدانی داخل سالن آسیا شد
هشتمین دوره رقابت‌های دوومیدانی داخل سالن آسیا با قهرمان قزاقستان و نایب قهرمانی ایران خاتمه یافت.



به گزارش روابط عمومی کمیته ملی المپیک و به نقل از سایت فدراسیون دوومیدانی ؛این دوره از رقابت‌ها دیشب و پس از سه روز رقابت دوندگان آسیایی در مجموعه ورزشی آفتاب انقلاب به پایان رسید.

در این دوره از رقابت‌ها تیم قزاقستان با کسب هفت طلا، چهار نقره و یک برنز به مقام قهرمانی رسید، تیم ایران با 5 طلا، 9 نقره و 10 برنز نایب قهرمان شد و قطر با 4 طلا، 3 نقره و 2 برنز در رده سوم ایستاد.

در این دوره 13 کشور موفق به کسب مدال شدند. همچنین 8 کشور حداقل یک نماینده روی سکوی قهرمانی داشتند.

اسامی مدال آوران ایران به شرح زیر است:

*مدال طلا:
حسن تفتیان در 60 متر
امیر مرادی در 1500 متر
حسین کیهانی در سه هزار متر
علی ثمری در پرتاب وزنه
سپیده توکلی در پنجگانه

*مدال نقره:
پژمان یارولی در دوی 800 متر
محمد بنی آدم در پرش با نیزه
میلاد میری در هفتگانه
کیوان قنبرزاده در پرش ارتفاع
سپیده توکلی در پرش ارتفاع
الناز کمپانی 60 متر با مانع
مهسا میرزاطبیبی پرش با نیزه
مریم نوروزی پرتاب وزنه
تیم 4 در 400 متر امدادی دختران

*مدال برنز:
علی محبی در هفتگانه
علی فهیمی در دوی 1500 متر
وحید صدیق در پرش سه گام
همایون همتی در سه هزار متر
تیم 4 در 400 متر امدادی مردان
فرزانه فصیحی دوی 60 متر
سارا ندافی 60 متر با مانع
سارا کریمی پرش با نیزه
نیلوفر فشخورانی پرش با نیزه
ثنا دادرس پرتاب وزنه

۱۵ بهمن ۱۳۹۶ ۰۸:۴۰

نظر مخاطبان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


المپیزم، آیین همت، نفرت ازترس، عشق به میهن، سخاوت، روحیه فتوت، جوانمردی و ارتباط تنگاتنگ با هنر و ادب است.
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به کمیته ملی المپیک جمهوری اسلامی ایران می باشد.