مسابقات شمشیربازی جام جهانی سابر - ایتالیا؛رقابت پاکدامن و عابدینی در جدول 64 نفره

مسابقات شمشیربازی جام جهانی سابر - ایتالیا؛رقابت پاکدامن و عابدینی در جدول 64 نفره
دو نماینده ایران به کار خود در بخش انفرادی مسابقات شمشیربازی جام جهانی اسلحه سابر آقایان در ایتالیا پایان دادند.

به گزارش روابط عمومی کمیته ملی المپیک  و به نقل از روابط عمومی فدراسیون شمشیربازی، رقابت‌های جهانی سابر ایتالیابا حضور 230 شمشیرباز از 28 کشور در بخش انفرادی از روز گذشته آغاز و 4 نماینده ایران ( مجتبی عابدینی، محمدرهبری، محمدفتوحی و علی پاکدامن) با هدایت پیمان فخری در این رقابت‌ها حضور دارند.
محمد رهبری در دور مقدماتی مقابل حریفانی از مجارستان، چین، سنگاپور،اوکراین و ژاپن پیروز شد و برابر شمشیربازی از رومانی شکست خورد و به مرحله بعد صعود کرد. رهبری در گام بعدی در مصاف با ورزشکاری از مجارستان در رقایتی نزدیک 14 بر 15 نتیجه را واگذار کرد و از ادامه مسابقات بازماند.
محمد فتوحی دیگر نماینده کشورمان د دور مقدماتی در مصاف با نمایندگان رومانی، ایتالیا، روسیه و چین شکست خورد و مقابل شمیربازان سنگال و انگلیس پیروز شد و در نهایت از دور رقابت‌ها کنار رفت.
علی پاکدامن و مجتبی عابدینی که با توجه به قرارداشتن در رده 13 و 14 رنکینگ جهانی و 16 نفر برتر مسابقات به طور مستقیم به جدول 64 شمشیرباز برتر راه پیداکرده‌اند امروز به مصاف حریفان خود می‌روند. پاکدامن با نماینده ژاپن و عابدینی با شمشیربازی از فرانسه به رقابت می‌پردازند.

۱۴ بهمن ۱۳۹۶ ۱۴:۴۱

نظر مخاطبان

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تماس با ما

آدرس:تهران ،بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی ،خیابان سئول شمالی ،
کدپستی 1995614336
تلفن:26203425-31  نمابر: 26203374 

آیکون ایمیل

ما را دنبال کنید

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید، از اخبار و اطلاعیه ها با خبر شوید و نظرات خود را بیان کنید.