باحضور روسای دو فدراسیون ؛تفاهم نامه همکاری فدراسیون کوهنوردی ایران و اتریش امضا شد

باحضور روسای دو فدراسیون ؛تفاهم نامه همکاری فدراسیون کوهنوردی ایران و اتریش امضا شد
تفاهم نامه همکاری فدراسیون کوهنوردی و صعودهای ورزشی ایران و فدراسیون اتریش امضا شد.

به گزارش روابط عمومی کمیته ملی المپیک  و به نقل از فدراسیون کوهنوردی و ‌صعودهای ورزشی، امروز چهارشنبه 4 بهمن ماه جلسه ای با حضور اوالد پوتز و زارعی روسای فدراسیون کوهنوردی اتریش و ایران در محل فدراسیون کوهنوردی و ‌صعودهای ورزشی به منظور هماهنگی جهت فعالیت های مشترک پیش رو تشکیل شد.

در این جلسه ریگر کنسول فرهنگی سفارت اتریش در ایران، خانم یوهانا برایسنس کنسول بازرگانی و امور اقتصادی سفارت اطریش، فائزه بهزادنژاد سرپرست دفتر امور بین الملل و ساسان قاسمی معاون مدیرکل سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و ‌گردشگری، فرهاد نجفی معاون آموزشی سفارت اطریش، ایرج معانی و محمود هاشمی مسئولین کارگروه های جوانان و بین الملل فدراسیون حضور داشتند.

در طی این جلسه تفاهم نامه ای به منظور فعالیت های آموزشی، فرهنگی برای ۵ سال بین فدراسیون کوهنوردی ایران و اتریش به امضاء رسید.

همچنین در طی جلسات هفته اخیر بین فدراسیون کوهنوردی و‌ صعودهای ورزشی و سفارت اطریش در ایران، به مناسبت یکصد و هفتاد و پنجمین سالگرد اولین صعود تئودور کوچی کوهنورد برجسته اتریشی به قله دماوند و سال دوستی میان ایران و ‌اتریش یک صعود در فصل تابستان به مناسبت این رویداد برگزار می شود.

جلسات فنی و‌ کارشناسی رویداد فوق با حضور نمایندگان کوهنوردی ایران و اتریش، بخش بین الملل و تشریفات نیز حضور داشتند. جلسات بعدی این رویداد طی روزهای آینده برگزار و مراتب این رویداد بررسی خواهد شد.

۴ بهمن ۱۳۹۶ ۱۵:۰۰

نظر مخاطبان

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تماس با ما

آدرس:تهران ،بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی ،خیابان سئول شمالی ،
کدپستی 1995614336
تلفن:26203425-31  نمابر: 26203374 

آیکون ایمیل

ما را دنبال کنید

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید، از اخبار و اطلاعیه ها با خبر شوید و نظرات خود را بیان کنید.