French Arabic English Persian
 
المپیک 1948
المپیک 1948
المپیک 1952
المپیک 1952
المپیک 1956
المپیک 1956
المپیک 1960
المپیک 1960
المپیک 1964
المپیک 1964
المپیک 1968
المپیک 1968
المپیک 1972
المپیک 1972
المپیک 1976
المپیک 1976
المپیک 1988
المپیک 1988
المپیک 1992
المپیک 1992
المپیک 1996
المپیک 1996
المپیک 2000
المپیک 2000
المپیک 2004
المپیک 2004
المپیک 2008
المپیک 2008
المپیک 2012
المپیک 2012

آخرین اخبار

 
 
24 وزنه بردار به نخستین مرحله تمرین تیم ملی دعوت شدند
(۲ اسفند ۱۳۹۶ ۱۶:۳۳)
مرحله دوم اردوی تیم های ملی نوجوانان و جوانان از امروز استارت خورد؛21 وزنه بردار در اردوی گرگان
(۲ اسفند ۱۳۹۶ ۱۴:۳۸)
جهت حضور در مسابقات جهانی آلمان و بازیهای پاراآسیایی جاکارتا؛اردونشینان تیم ملی بسکتبال با ویلچر تست دادند
(۲ اسفند ۱۳۹۶ ۱۳:۴۴)
برای حضور در رقابت های بین المللی اوکراین؛تیم های منتخب کشتی آزاد و فرنگی صبح پنج شنبه راهی کی یف می شوند
(۲ اسفند ۱۳۹۶ ۱۳:۲۲)
در سومین یادواره شهدای تکواندو سراسر کشور صورت می گیرد؛تجلیل از خانواده معظم شهدای تکواندو خوزستان
(۲ اسفند ۱۳۹۶ ۱۳:۱۹)
به منظور حضور در مسابقات قهرمانی آسیا ؛مسابقه انتخابی تیم ملی صحرانوردی و پیاده روی برگزار می شود
(۲ اسفند ۱۳۹۶ ۱۱:۰۱)
نقره دوچرخه سواری آسیا بر گردن باتجربه های ایران
(۲ اسفند ۱۳۹۶ ۰۹:۰۵)
دیدار نخست وزیر نروژ با رییس کمیته برگزاری بازیهای توکیو 2020
(۲ اسفند ۱۳۹۶ ۰۸:۳۶)
پرچم بازیهای المپیک جوانان بر فرزا بلند ترین قله آرژانتین به اهتزاز در آمد
(۲ اسفند ۱۳۹۶ ۰۸:۳۰)
با حضور مدرس خارجی و در محل آکادمی ملی المپیک؛دوره داوری بین المللی ایروبیک ژیمناستیک آغاز شد
(۲ اسفند ۱۳۹۶ ۰۸:۲۷)
کمانداران سنتی به اردوی تیم ملی دعوت شدند
اردوی تیم ملی کمان سنتی از 6 بهمن ماه در منطقه آزاد اروند در شهرستان آبادان آغاز خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی کمیته ملی المپیک  و به نقل از سایت فدراسیون تیراندازی با کمان، اردوی تیم ملی کمان سنتی در منطقه آزاد اروند در شهرستان آبادان از 6 بهمن آغاز و تا 12 بهمن ماه ادامه خواهد داشت.

فدراسیون تیراندازی با کمان امروز اسامی کمانداران دعوت شده به این اردو را به شرح زیر اعلام کرد:

مردان:
1-علی نوذری (جهار محال و بختیاری)
2-روح الله صدر کریمی (آذربایجان شرقی)
3- امید محمدپور (کردستان)
4-روانبخش نایب پاشایی (اردبیل )
5- محمد زنگانه (گلستان)
6-عیسی ابراهیمی (فارس)
7- امین زاهدنژاد (لرستان )
8-علیرضا مشحون (کردستان)
9-علاالدین قره حسنلو (البرز)
10 محمد تقی حصاری (البرز )

بانوان :
1-شیلان تخته فیروزه (کردستان)
2- لیدا حسن پور (آذربایجان شرقی)
3- سیده فاطمه موسوی (لرستان)
4-فرحناز ابراهیمی (فارس )
5-فرزانه حسینی (فارس)
6-زیبا یگانه بنا (لرستان)
7-سیما جلیلی (آذربایجان شرقی)
8-معصومه اسدی (آذربایجان شرقی)
9-منصوره امیدی (چهار محال و بختیاری)
10-فاطمه ابراهیمی (یزد)

اسامی کادر فنی:
بهروز عباس نژاد (مربی تیم ملی) استان لرستان
سیده الهام غفاری (ورزشکار کمک مربی تیم ملی بانوان )
کاظم قبادی (مربی بدنسازی تیم ملی)
مهدی اسلامی خطیبی (سرپرست آقایان تیم ملی)
ام البنین نظری (سرپرست بانوان تیم ملی )
علی یعقوبی فر (ثبت امتیاز تیم ملی)

۴ بهمن ۱۳۹۶ ۱۳:۳۱

نظر مخاطبان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


المپیزم، آیین همت، نفرت ازترس، عشق به میهن، سخاوت، روحیه فتوت، جوانمردی و ارتباط تنگاتنگ با هنر و ادب است.
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به کمیته ملی المپیک جمهوری اسلامی ایران می باشد.