French Arabic English Persian
 
المپیک 1948
المپیک 1948
المپیک 1952
المپیک 1952
المپیک 1956
المپیک 1956
المپیک 1960
المپیک 1960
المپیک 1964
المپیک 1964
المپیک 1968
المپیک 1968
المپیک 1972
المپیک 1972
المپیک 1976
المپیک 1976
المپیک 1988
المپیک 1988
المپیک 1992
المپیک 1992
المپیک 1996
المپیک 1996
المپیک 2000
المپیک 2000
المپیک 2004
المپیک 2004
المپیک 2008
المپیک 2008
المپیک 2012
المپیک 2012

آخرین اخبار

 
 
به منظور حضور در رقابتهای بین المللی جام تختی: کشتی گیران آزادکار تست دادند
(۲۸ دی ۱۳۹۷ ۰۲:۰۱)
با حضور در آکادمی ملی المپیک؛ورزشکاران دعوت شده به اردوی منتخبین هندبال المپیاد استعدادهای برتر تست دادند
(۲۶ دی ۱۳۹۷ ۰۶:۳۸)
دیدار دبیر کل کمیته ملی المپیک با سفیر تاجیکستان
(۲۶ دی ۱۳۹۷ ۰۶:۰۵)
در نهمین جلسه کارگروه تشکیل مرکز پیشگیری از آسیب‌های ورزشی بررسی شد؛نقش آزمون‌های غربالگری آسیب در پیشگیری از آسیب‌های ورزشی
(۲۶ دی ۱۳۹۷ ۰۴:۵۰)
پس از برگزاری المپیاد استعدادهای برتر؛دعوت شدگان به اردوی استعدادهای برتر رشته دوچرخه سواری در بخش دختران تست دادند
(۲۶ دی ۱۳۹۷ ۰۴:۴۵)
همایش هوای پاک صبح امروز با حضور رئیس کمیته ملی المپیک برگزار شد
(۲۶ دی ۱۳۹۷ ۰۴:۳۵)
عباس ناطق نوری عضو اصلی کمیته فنی اسکی روی آب آسیا شد
(۲۶ دی ۱۳۹۷ ۰۴:۲۷)
5نماینده ایران در میان اعضای کمیته های تخصصی کنفدراسیون روئینگ آسیا
(۲۶ دی ۱۳۹۷ ۰۲:۲۸)
چهارمین جلسه شورای نشر و پژوهش کمیته ملی المپیک برگزار شد
(۲۶ دی ۱۳۹۷ ۰۲:۲۴)
شنبه، آغاز اردونشینی مردان تکواندوکار ایران
(۲۵ دی ۱۳۹۷ ۰۷:۰۴)
کمانداران سنتی به اردوی تیم ملی دعوت شدند
اردوی تیم ملی کمان سنتی از 6 بهمن ماه در منطقه آزاد اروند در شهرستان آبادان آغاز خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی کمیته ملی المپیک  و به نقل از سایت فدراسیون تیراندازی با کمان، اردوی تیم ملی کمان سنتی در منطقه آزاد اروند در شهرستان آبادان از 6 بهمن آغاز و تا 12 بهمن ماه ادامه خواهد داشت.

فدراسیون تیراندازی با کمان امروز اسامی کمانداران دعوت شده به این اردو را به شرح زیر اعلام کرد:

مردان:
1-علی نوذری (جهار محال و بختیاری)
2-روح الله صدر کریمی (آذربایجان شرقی)
3- امید محمدپور (کردستان)
4-روانبخش نایب پاشایی (اردبیل )
5- محمد زنگانه (گلستان)
6-عیسی ابراهیمی (فارس)
7- امین زاهدنژاد (لرستان )
8-علیرضا مشحون (کردستان)
9-علاالدین قره حسنلو (البرز)
10 محمد تقی حصاری (البرز )

بانوان :
1-شیلان تخته فیروزه (کردستان)
2- لیدا حسن پور (آذربایجان شرقی)
3- سیده فاطمه موسوی (لرستان)
4-فرحناز ابراهیمی (فارس )
5-فرزانه حسینی (فارس)
6-زیبا یگانه بنا (لرستان)
7-سیما جلیلی (آذربایجان شرقی)
8-معصومه اسدی (آذربایجان شرقی)
9-منصوره امیدی (چهار محال و بختیاری)
10-فاطمه ابراهیمی (یزد)

اسامی کادر فنی:
بهروز عباس نژاد (مربی تیم ملی) استان لرستان
سیده الهام غفاری (ورزشکار کمک مربی تیم ملی بانوان )
کاظم قبادی (مربی بدنسازی تیم ملی)
مهدی اسلامی خطیبی (سرپرست آقایان تیم ملی)
ام البنین نظری (سرپرست بانوان تیم ملی )
علی یعقوبی فر (ثبت امتیاز تیم ملی)

۴ بهمن ۱۳۹۶ ۱۳:۳۱

نظر مخاطبان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


المپیزم، آیین همت، نفرت ازترس، عشق به میهن، سخاوت، روحیه فتوت، جوانمردی و ارتباط تنگاتنگ با هنر و ادب است.
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به کمیته ملی المپیک جمهوری اسلامی ایران می باشد.