French Arabic English Persian
 
المپیک 1948
المپیک 1948
المپیک 1952
المپیک 1952
المپیک 1956
المپیک 1956
المپیک 1960
المپیک 1960
المپیک 1964
المپیک 1964
المپیک 1968
المپیک 1968
المپیک 1972
المپیک 1972
المپیک 1976
المپیک 1976
المپیک 1988
المپیک 1988
المپیک 1992
المپیک 1992
المپیک 1996
المپیک 1996
المپیک 2000
المپیک 2000
المپیک 2004
المپیک 2004
المپیک 2008
المپیک 2008
المپیک 2012
المپیک 2012

آخرین اخبار

 
 
چهارمین دوره رقابتهای بسکتبال 3در3 دانشجویان آسیا-مالزی؛حضور چهار تیم از ایران قطعی شد
(۲ خرداد ۱۳۹۷ ۱۳:۵۰)
به منظور حضور در مسابقات جهانی پاراگوئه: دعوت شدگان به اولین تیم ملی پدل ایران تست دادند
(۲ خرداد ۱۳۹۷ ۱۳:۰۴)
ایران، میزبان مسابقات جام ریاست فدراسیون جهانی و جام باشگاه‌های آسیا
(۲ خرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۳۴)
حضور چهار تیم ایرانی در رقابت های بسکتبال دانشجویان آسیا
(۲ خرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۱۸)
جهت برگزااری بازیهای المپیک دانشجویان؛ناپولی به دنبال 10 هزار نیروی داوطلب
(۲ خرداد ۱۳۹۷ ۱۰:۵۷)
به جرم استفاده از علامت تجاری مدال های یادبود المپیک توکیو؛مرد متخلف ژاپنی دستگیر شد
(۲ خرداد ۱۳۹۷ ۱۰:۵۱)
هوگوپوشان از فردا بمصاف حریفان قاره ای می روند
(۲ خرداد ۱۳۹۷ ۱۰:۴۰)
رقابت های کشتی بازی های آسیایی جاکارتا؛حضور کشتی گیران دوتابعیتی روس و گرجستانی درترکیب تیم های قاره زرد
(۲ خرداد ۱۳۹۷ ۱۰:۳۳)
دو کشتی گیر به اردوی تیم ملی کشتی آزاد نوجوانان دعوت شدند
(۲ خرداد ۱۳۹۷ ۱۰:۲۹)
رئیس جمهور در دیدار صمیمی با ورزشکاران:قهرمانان همواره برای ملت ایران و جوانان امیدآفرین بوده‌اند/ همه مشکلات با امید و نشاط جامعه، حل شدنی است
(۱ خرداد ۱۳۹۷ ۲۳:۱۶)
نخستین نشست هیات اجرایی کمیته ملی المپیک برگزار شد؛تاکید اعضا بر حمایت ویژه از کاروان اعزامی به بازیهای آسیایی جاکارتا 2018
نشست
نخستین نشست هیات اجرایی جدید کمیته ملی المپیک با ریاست دکتر صالحی امیری و اعضای جدید هیات رئیسه و هیات اجرایی در محل کمیته ملی المپیک برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی کمیته ملی المپیک؛ شاهرخ شهنازی دبیر کل کمیته ملی المپیک در خصوص نخستین نشست امروز هیات اجرایی کمیته ملی المپیک ابراز داشت: در این نشست محور اصلی صورتجلسه حضور قدرتمندانه کاروان ایران در بازیهای آسیایی 2018جاکارتا  بود که با توجه به برنامه ریزی و فعالیت رقبای آسیایی ، هیات اجرایی نیز اولویت خود را در اولین نشست بر حمایت از کاروان و پیگیری امور آماده سازی رشته های اعزامی به این دوره از بازیها گذاشت. در ادامه گزارشی از جلسات برگزار شده در ستاد عالی بازیهای آسیایی و المپیک به اعضای محترم هیات رئیسه و هیات اجرایی ارائه شد و مقرر شد تا تمام اعضا از نهایت ظرفیت و توان برای حمایت از کاروانی آماده در جهت کسب نتایج مطلوب استفاده کنند.
وی ادامه داد:موضوع مهم دیگر در نشست امروز لزوم تدوین یک برنامه استراتژیک و کارشناسانه 4 ساله برای رشد و اعتلای ورزش کشور تا سال 2020  و 1400 بود تا بتواند نقشه راه  و سند اجرایی کمیته ملی المپیک گردد و بالطبع مقرر شد در زیر مجموعه آن شورای علمی نیز تشکیل شود.این شورا  بعد از تشکیل می بایست این طرح را تا پایان سال آماده و جهت بررسی به هیات اجرایی ارائه دهد تا بعد از تصویب، اجرایی گردد.
شهنازی ادامه داد:از دیگر موارد مطرح شده در نشست امروز هیات اجرایی تعامل هر چه بیشتر با دولت محترم، وزارت ورزش و جوانان ، نهادها و سازمانهای مرتبط که همواره حامی ورزش کشور بوده اند مورد توجه و تاکید قرار گرفت و مهمتر آنکه با توجه به مشکلات مالی که فدراسیون ها با آن دست به گریبان هستند، تامین منابع مالی لازم برای آماده سازی فدراسیونها  جهت حضور در بازیهای آسیایی 2018 مورد توجه و تاکید ویژه نشست امروز اعضای محترم هیات اجرایی قرار گرفت. در نشست امروز بر این امر تاکید شد تا برای رفع این مشکل ضمن تامین منابع مالی از طریق دولت محترم و سایر منابع، اقدامات عاجل در این زمینه از سوی کمیته صورت پذیرد.
دبیر کل کمیته ملی المپیک در خاتمه تصریح کرد:همچنین مقرر شد در فرصت باقی مانده تا بازیهای المپیک زمستانی پیونگ چانگ حمایت های لازم از کاروان اعزامی کشورمان به این رقابتها صورت گیرد؛ اگر چه همچون گذشته انتظار مدال آوری وجود ندارد ولی امیدواریم کاروان جمهوری اسلامی ایران در بازیهای المپیک زمستانی پیونگ چانگ کره جنوبی حضور آبرومندانه ای داشته باشد و کمیته هم برای تحقق این امر حمایت های لازم را خواهد داشت.
گفتنی است: نخستین نشست هیات اجرایی جدید کمیته ملی المپیک با ریاست دکتر سید رضا صالحی ، شاهرخ شهنازی دبیرکل، طاهره طاهریان و دکتر فضل اله باقرزاده نواب رئیس ،کیکاووس سعیدی خزانه دار،  محمد علیپور ،علی دادگر ،مجید کیهانی ،مجید شایسته ،سید عبدی افتخاری و  هادی ساعی بعنوان اعضای هیات اجرایی برگزار شد.

۳ بهمن ۱۳۹۶ ۱۲:۵۱

نظر مخاطبان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


المپیزم، آیین همت، نفرت ازترس، عشق به میهن، سخاوت، روحیه فتوت، جوانمردی و ارتباط تنگاتنگ با هنر و ادب است.
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به کمیته ملی المپیک جمهوری اسلامی ایران می باشد.