خلیفه: از اقتدار تکواندو ایران دفاع می کنیم

خلیفه: از اقتدار تکواندو ایران دفاع می کنیم
سرمربی تیم‌ملی تکواندو ایران در مسابقات تیمی‌ گرنداِسلم گفت: بچه‌ها جسورانه و برای دفاع از عناوین قهرمانی تکواندوی ایران در این میدان حضور پیدا می‌کنند و ما نیز تمام تلاشمان را می‌کنیم تا بچه‌ها توانایی خود را به منصه ظهور بگذارند.

به گزارش روابط عمومی کمیته ملی المپیک و به نقل از سایت فدراسیون تکواندو؛نخستین دوره مسابقات "گرند اِسلم" تکواندو با حضور بهترین‌های تکواندو جهان در دو گروه زنان و مردان و در اوزان المپیکی به میزبانی «ووشی» چین برگزار می‌شود.
این رقابت‌ها به صورت سری پیگیری شد که سری پنجم و پایانی به صورت تیمی 7 بهمن‌ماه انجام خواهد شد. تیم ایران که با کسب عنوان قهرمانی در مسابقات جام جهانی 2017 (تیمی قهرمانی جهان) موفق شد جواز حضور در این رویداد را بدست آورد، امروز (سه شنبه - 3 بهمن‌ماه) راهی این دوره از مسابقات می‌شود.
سیدنعمت خلیفه سرمربی تیم‌ملی تکواندو کشورمان در مسابقات تیمی‌ گرنداِسلم در خصوص شرایط تیم اعزامی به این رویداد  گفت: با توجه به اینکه تعدادی از هوگوپوشان در اردوی مسابقات انفرادی گرنداِسلم حضور داشتند، از 19 دی‌ماه تمرینات خود را آغاز کردیم و خدا را شکر با تمریناتی که در این مدت پشت سرگذاشتیم، نمایندگان ایران در شرایط خوبی به سر می‌برند.
وی با اشاره به شرایط روحی تیم افزود: بچه‌ها از نظر روانی در آمادگی بالایی به سر می‌برند؛ روز شنبه نیز سفری یک روزه به بارگاه ملکوتی امام رضا (ع) داشتیم، ما تلاش خود را کردیم و امیدوارم حضرت حق برکتش را به ما بدهد.
سرمربی تیم ملی تکواندو کشورمان با اشاره به سطح فنی مسابقات گرنداِسلم تصریح کرد: این رقابت‌ها با حضور تیم‌های ایران، چین، روسیه و کره‌جنوبی که همواره جز برترین‌های دنیا به حساب می‌آیند، پیگیری خواهد شد و قطعا رقابت‌های جذاب و سنگینی را در این رقابت‌ها شاهد هستیم.
خلیفه اینطور ادامه داد: به دلیل اینکه ثبت‌نام‌ها از طریق مکاتبه انجام شده از ترکیب تیم‌های حاضر اطلاعی نداریم اما باتوجه به شرایط ویژه این مسابقات تمامی هوگوپوشان با قدرت هرچه تمام‌تر حضور پیدا می‌کنند و ما نیز تمام تلاشمان را می‌کنیم که بچه‌ها داشته‌های خود را به منصه ظهور بگذارند.
وی با اشاره به قهرمانی تیمش در مسابقات جام جهانی 2017 گفت: خوشبختانه تیم ایران دراین مسابقات که به میزبانی ساحل عاج برگزار شد توانست به راحتی از کنار تمامی رقبایش عبور کند و خوشحالم که توانستیم جواب اعتماد فدراسیون را با بهترین عملکرد بدهیم و در این رویداد سربلند باشیم، امیدوارم در میدان پیش رو نیز این قهرمانی تداوم داشته باشد.
سرمربی تیم ملی تکواندو کشورمان افزود: جوایز نقدی که برای این مسابقات در نظر گرفتند نیز در عملکرد تکواندوکارام بی تاثیر نیست اما شک ندارم هوگوپوشان ایرانی بیش از انگیزه مادی که دارند؛ در این میدان حضور پیدا می‌کنند تا جسورانه و غیرتمند از عناوین قهرمانی تکواندوی ایران دفاع نمایند. امیدوارم این مهم تحقق پیدا کند و بچه‌ها مزد زحماتشان را بگیرند.
بهترین مربی جهان در مسابقات جام جهانی 2017 در پایان گفت: از همه مردم ایران می‌خواهم ما را از دعای خیرشان بی نصیب نگذارند تا انشاالله در این مسابقات بهترین نتیجه را رقم بزنیم، این موضع هم تنها بر این اصل نیست که قهرمان شویم بلکه بهترین نتیجه یعنی باید از عملکردمان رضایت داشته باشیم و امیدوارم این رضایت با قهرمانی همراه باشد.

۳ بهمن ۱۳۹۶ ۱۱:۲۸

نظر مخاطبان

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تماس با ما

آدرس:تهران ،بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی ،خیابان سئول شمالی ،
کدپستی 1995614336
تلفن:26203425-31  نمابر: 26203374 

آیکون ایمیل

ما را دنبال کنید

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید، از اخبار و اطلاعیه ها با خبر شوید و نظرات خود را بیان کنید.