افشاردوست: مربیان برای افزایش دانش خود نیاز به استفاده از تجربه میدانی دارند

افشاردوست: مربیان برای افزایش دانش خود نیاز به استفاده از تجربه میدانی دارند
دبیرکل فدراسیون والیبال با بیان اینکه صرف گرفتن مدرک کارایی لازم برای مربی والیبال را ندارد، گفت: مربیان والیبال باید دانش خود را به صورت تجربی افزایش دهند.

به گزارش روابط عمومی کمیته ملی المپیک و به نقل از سایت فدراسیون والیبال، محمود افشاردوست در مراسم افتتاحیه سمینار تخصصی «تاکتیک‌های پیشرفته دفاعی» گفت: مربیان والیبال خود را گرفتار سرفصل ها و دروس دوره ها نکنند و برای افزایش دانش خود نیاز به استفاده از تجربه میدانی دارند.
وی با یادآوری اینکه گرفتن مدرک برای یک مربی دانش کافی به همراه ندارد، گفت: باید مربیان دامنه تجارب خود را افرایش دهند و حضور در دوره ها و سمینارها نیز در این زمینه مفید است زیرا از تجربه دیگران که لحظات سخت را تجربه کردند، استفاده می کنند.
دبیرکل فدراسیون والیبال به تدریس ایگور کولاکوویچ در سمینار تاکتیک های پیشرفته دفاعی اشاره کرد و گفت: ایگور در بین مربیان والیبال جهان به امپراطور تاکتیک مشهور است و مربیان می توانند از این دوره بهترین بهره را ببرند. بنابر خواهش می کنم از اطلاعات کولاکوویچ استفاده کنید و باید این مربی را کاملا تخلیه اطلاعاتی کنید.
افشاردوست در پایان از حضور کولاکوویچ و مسعود صالحیه در مراسم افتتاحیه این سمینار تشکر و قدردانی کرد.
سمینار تخصصی «تاکتیک‌های پیشرفته دفاعی» از ساعت ۹ امروز (دوشنبه) با تدریس ایگور کولاکوویچ سرمربی تیم ملی و با حضور بیش از ۷۰ مربی مرد و زن در آکادمی ملی المپیک و پارالمپیک آغاز شده است و تا ساعت ۱۸ ادامه خواهد داشت.

۲ بهمن ۱۳۹۶ ۱۰:۴۶

نظر مخاطبان

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تماس با ما

آدرس:تهران ،بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی ،خیابان سئول شمالی ،
کدپستی 1995614336
تلفن:26203425-31  نمابر: 26203374 

آیکون ایمیل

ما را دنبال کنید

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید، از اخبار و اطلاعیه ها با خبر شوید و نظرات خود را بیان کنید.