French Arabic English Persian
 
المپیک 1948
المپیک 1948
المپیک 1952
المپیک 1952
المپیک 1956
المپیک 1956
المپیک 1960
المپیک 1960
المپیک 1964
المپیک 1964
المپیک 1968
المپیک 1968
المپیک 1972
المپیک 1972
المپیک 1976
المپیک 1976
المپیک 1988
المپیک 1988
المپیک 1992
المپیک 1992
المپیک 1996
المپیک 1996
المپیک 2000
المپیک 2000
المپیک 2004
المپیک 2004
المپیک 2008
المپیک 2008
المپیک 2012
المپیک 2012

آخرین اخبار

 
 
نخستین مرکز ملی نوآوری فناوری های ورزشی ایران آغاز بکار کرد
(۶ خرداد ۱۳۹۷ ۱۴:۱۸)
اتوبوس های شهری آماده خدمات دادن به علاقمندان جهت دیدن مسابقات بازیهای آسیایی
(۶ خرداد ۱۳۹۷ ۱۱:۰۶)
30 هزار نیروی پلیس کار تامین امنیت بازیهای آسیایی جاکارتا را برعهده خواهند داشت
(۶ خرداد ۱۳۹۷ ۱۱:۰۰)
تا پیش از شرکت در بازی های آسیایی؛آزاد و فرنگی کاران در پنج تورنمنت بین المللی شرکت می کنند
(۶ خرداد ۱۳۹۷ ۰۹:۲۲)
آغاز اردوی تیم ملی کشتی فرنگی جوانان
(۶ خرداد ۱۳۹۷ ۰۹:۲۰)
غفور: به برد برابر استرالیا نیاز داشتیم
(۶ خرداد ۱۳۹۷ ۰۸:۵۳)
صعود 2 بانوی تیرانداز کشورمان به مرحله نهایی جام جهانی مونیخ
(۶ خرداد ۱۳۹۷ ۰۸:۱۷)
بیست و سومین دوره مسابقات قهرمانی آسیا - ویتنام؛4 مدال نقره و برنز حاصل تلاش تکواندوکاران کشورمان در روز نخست
(۵ خرداد ۱۳۹۷ ۱۷:۲۵)
ریز پرداختی مرحله اول کمیته ملی المپیک به فدراسیونها منتشر شد
(۵ خرداد ۱۳۹۷ ۱۱:۵۳)
برای حضور در مسابقات بین المللی رومانی؛تیم منتخب کشتی آزاد جوانان پنج شنبه راهی بخارست می شود
(۵ خرداد ۱۳۹۷ ۱۱:۴۶)
از فردا و در خانه کشتی عبداله موحد ،اردوی تیم ملی کشتی آزاد بزرگسالان برگزار می شود
اردوی تیم ملی کشتی آزاد بزرگسالان روزهای 17 تا 28 دی ماه در محل خانه کشتی عبداله موحد تهران برگزار می شود.


به گزارش روابط عمومی  کمیته ملی المپیک و به نقل از سایت فدراسیون کشتی، اسامی نفرات دعوت شده به این اردو به شرح زیر است:

رضا اطری (مازندران) نادر حاج آقا نیا (کرمان) حسن رحیمی (تهران) ایمان صادقی- مسعود اسماعیل پور- بهنام احسان پور- باقر یخکش (مازندران) میثم نصیری (زنجان) سید احمد محمدی (مازندران) یونس امامی- پیمان بیابانی (تهران) محمدرضا سرگو (البرز) مصطفی حسین خانی (تهران) محمد متقی نیا (خراسان رضوی) حمیدرضا زرین پیکر (تهران) امید حسن تبار (مازندران) بهمن تیموری (کرمانشاه) احمد بذری (مازندران) علیرضا کریمی (البرز) حسن یزدانی- کامران قاسم پور – محمدجواد ابراهیمی (مازندران) حسین شهبازی (تهران) ارشک محبی (کرمانشاه) عزت اله اکبری- مجتبی گلیج (مازندران) دانیال شریعتی (همدان) کمیل قاسمی – امیررضا امیری (لرستان) یداله محبی (کرمانشاه) امین طاهری (تهران)

مسئول امور فنی: رسول خادم
مربیان: محمد طلایی – علیرضا رضایی (سرمربی تیم امید) مسعود مصطفی جوکار، فردین معصومی، مهدی برائتی، هادی حبیبی ، یک مربی به معرفی هیأت کشتی استان های مازندران و کرمانشاه
سرپرست: علی بیات

۱۶ دی ۱۳۹۶ ۱۱:۲۷

نظر مخاطبان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


المپیزم، آیین همت، نفرت ازترس، عشق به میهن، سخاوت، روحیه فتوت، جوانمردی و ارتباط تنگاتنگ با هنر و ادب است.
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به کمیته ملی المپیک جمهوری اسلامی ایران می باشد.