به منظور حضور در جام جهانی 2017 تکواندو؛شاگردان خلیفه راهی ساحل عاج شدند

به منظور حضور در جام جهانی 2017 تکواندو؛شاگردان خلیفه راهی ساحل عاج شدند
تیم دانشگاه آزاد اسلامی به عنوان نماینده ایران برای حضور در جام جهانی تکواندو 2017 شب گذشته (جمعه) ایران را به مقصد "آبیجان" ساحل عاج ترک کرد.

به گزارش روابط عمومی کمیته ملی المپیک و به نقل از سایت فدراسیون تکواندو، مسابقات جام جهانی تکواندو به صورت تیمی و در سال 2017 به میزبانی «آبیجان» ساحل عاج و طی دو روز 14 و 15 آذرماه برگزار می‌شود. فدراسیون جهانی تکواندو از 8 تیم در گروه زنان و 8 تیم در گروه مردان برای شرکت در این رقابت‌ها دعوت کرده است که نام تیم ایران نیز در گروه مردان به چشم می‌خورد.
تیم دانشگاه آزاد اسلامی به عنوان نماینده ایران برای حضور در این رقابت ها با ترکیب سروش احمدی، هادی تیران ولی پور، سید حسین احسانی، مهدی خدابخشی، سعید رجبی و عرفان ناظمی شب گذشته (جمعه) راهی ساحل عاج شد.
هدایت این تیم برعهده سیدنعمت خلیفه به عنوان مربی، رضا ایمان زاده به عنوان مربی و علی رضایی به عنوان مربی بدنساز باشد.
رقابت‌های جام جهانی به صورت تیمی برگزار می‌شود و هر تیم می‌بایست حداقل 5 تکواندوکار داشته باشد یا 6 تکواندوکار که یک ورزشکار بعنوان نفر ذخیره اعلام می‌شود (بعد از راند اول مسابقات می‌تواند جایگزین هریک از 5 ورزشکار شود) و نفرات از یک تا پنج به ترتیب از سبک‌ترین به سنگین‌ترین وزن شماره گذاری خواهند شد.
در مجموع وزن 5 ورزشکار در گروه مردان می‌بایست 373 کیلوگرم یا کمتر باشد و وزن مجموع وزن 5 تکواندوکار زن نیز باید 318 کیلوگرم و یا کمتر باشد.
در مرحله مقدماتی این رقابت‌ها مسابقات بین تیم‌های هر گروه برگزار می‌شود و در مرحله نیمه نهایی تا فینال از سیستم تک حذفی استفاده خواهد شد.
مسابقات جام جهانی G2 است و به مقام اول، دوم، سوم و پنجم تیمی به ترتیب 20، 12، 7.2 و 4.32 امتیاز تعلق می‌گیرد.

۱۱ آذر ۱۳۹۶ ۱۰:۱۸

نظر مخاطبان

نام را وارد کنید
پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تماس با ما

آدرس:تهران ،بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی ،خیابان سئول شمالی ،
کدپستی 1995614336
تلفن:26203425-31  نمابر: 26203374 

آیکون ایمیل

ما را دنبال کنید

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید، از اخبار و اطلاعیه ها با خبر شوید و نظرات خود را بیان کنید.