در دیدار محمدصادق فرجی و تاکاشی ساساکاوا؛همکاری کاراته ایران و ژاپن گسترش پیدا می کند

در دیدار محمدصادق فرجی و تاکاشی ساساکاوا؛همکاری کاراته ایران و ژاپن گسترش پیدا می کند
محمدصادق فرجی، رئیس فدراسیون کاراته کشورمان در حاشیه برگزاری لیگ جهانی کاراته وان در اوکیناوا با رئیس فدراسیون کاراته ژاپن دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی کمیته ملی المپیک و به نقل از سایت فدراسیون کاراته، محمدصادق فرجی، رئیس فدراسیون کاراته کشورمان در دیدار با تاکاشی ساساکاوا رئیس فدراسیون کاراته ژاپن با اشاره به جایگاه خوب کاراته ایران و ژاپن در جهان گفت: در حال حاضر ژاپن و ایران به عنوان دو کشور برتر جهان از سوی فدراسیون جهانی معرفی شدند و برای قاره پهناور اسیا این موضوع مایه مباهات است و باید این جایگاه حفظ شود. فرجی افزود: ژاپن خاستگاه کاراته جهان است و کاراته ایران هم همواره جزو برترین ها بوده و جمعیت فعال این رشته در ایران بسیار چشمگیر است. ما می توانیم‌ تعاملات خوب و گسترده ای در زمینه توسعه فنی داشته باشیم. کاراته ایران در کومیته و ژاپن در کاتا از پتانسیل بالایی برخوردار است و این همکاری می تواند به نفع هر دو کشور باشد.

رئیس فدراسیون کاراته ژاپن نیز ضمن تایید صحبت های فرجی، به توان فنی کاراته کاهای ایران اشاره کرد و تمایل خود را برای همکاری بیشتر با فدراسیون کاراته ایران اعلام کرد.

همچنین رئیس فدراسیون کاراته کشورمان درخصوص همکاری کشور ژاپن و صدور به موقع ویزا تشکر و قدردانی کرد.

۴ آذر ۱۳۹۶ ۱۰:۴۱

نظر مخاطبان

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تماس با ما

آدرس:تهران ،بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی ،خیابان سئول شمالی ،
کدپستی 1995614336
تلفن:26203425-31  نمابر: 26203374 

آیکون ایمیل

ما را دنبال کنید

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید، از اخبار و اطلاعیه ها با خبر شوید و نظرات خود را بیان کنید.