اولین سرداور بین المللی تنیس روی میز ایران؛پذیرش بانوی ایرانی با عالی ترین امتیاز

اولین سرداور بین المللی تنیس روی میز ایران؛پذیرش بانوی ایرانی با عالی ترین امتیاز

به گزارش روابط عمومی کمیته ملی المپیک و به نقل از سایت اطلاع رسانی فدراسیون تنیس روی میز ، سیمین رضایی بانوی توانمند عرصه های بین المللی و دارای اولین مدرک بلوبج داوری که در سال های اخیر قضاوت های موفقی را در بالاترین سطوح میادین بین المللی به نمایندگی از کشورمان به انجام رسانده ، موفق شد با تلاش و کوشش مثال زدنی و حمایت فدراسیون،از تاریخ ٢٥ تا ٢٨ آبان ماه با حضور دوره سرداوری که در کشور اسلواکى برگزار گردید ، گواهینامه ارزشمند سرداوری بین المللی را اخذ نماید .
در این دوره ۱۰ شرکت کننده از کشورهاى جمهوری چک ، کرواسى ، پاراگوئه ، اتریش، اسلواکى ، ایران ، کره جنوبی ، فنلاند و آمریکا حاضر بوده اند .
این دوره تحت نظر کمیته داوران و سرداوران فدراسیون جهانى و با تدریس جو فیشر از أمریکا و مایکل زوایپ از آلمان با کیفیت بسیار خوب و طرح مباحث کاملا تخصصی برگزار گردید .
این دوره شامل امتحان عملى ، کار گروهى، مصاحبه شفاهى بوده و در طی برگزاری دوره نیز آزمون های مختلف کتبی برگزار گردیده است .  
پیش از این سیمین رضایی در دوره ARE (امتحان پیشرفته قوانین و مقررات) که پیش نیاز حضور در دوره سرداوری بین المللی بوده در کشور اتریش حاضر و این دوره را با موفقیت پشت سر گذاشته بود .
مقرر گردیده قبول شدگان این دوره ، از  سال  ٢٠١٨ ابتدا به عنوان کمک سرداور بین المللی در میادین مختلف به کار گرفته شوند .
سیمین رضایی در این دوره با عالیترین امتیاز این افتخار را برای کشورمان به ارمغان آورده است .


 

۱ آذر ۱۳۹۶ ۰۸:۳۳

نظر مخاطبان

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تماس با ما

آدرس:تهران ،بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی ،خیابان سئول شمالی ،
کدپستی 1995614336
تلفن:26203425-31  نمابر: 26203374 

آیکون ایمیل

ما را دنبال کنید

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید، از اخبار و اطلاعیه ها با خبر شوید و نظرات خود را بیان کنید.