French Arabic English Persian
 
المپیک 1948
المپیک 1948
المپیک 1952
المپیک 1952
المپیک 1956
المپیک 1956
المپیک 1960
المپیک 1960
المپیک 1964
المپیک 1964
المپیک 1968
المپیک 1968
المپیک 1972
المپیک 1972
المپیک 1976
المپیک 1976
المپیک 1988
المپیک 1988
المپیک 1992
المپیک 1992
المپیک 1996
المپیک 1996
المپیک 2000
المپیک 2000
المپیک 2004
المپیک 2004
المپیک 2008
المپیک 2008
المپیک 2012
المپیک 2012

آخرین اخبار

 
 
جهت حضور در مسابقات قهرمانی نوجوانان جهان و کسب سهمیه بازی‌های المپیک جوانان؛تیم ملی تکواندو نوجوانان دختر تست دادند
(۳۰ دی ۱۳۹۶ ۱۲:۴۵)
دعوت لهستان از تیم ملی والیبال ایران برای شرکت در جام واگنر
(۳۰ دی ۱۳۹۶ ۱۱:۰۴)
رقابت های بین المللی کشتی فرنگی جام تختی- ماهشهر؛قهرمان جهان و المپیک به ایران می آید
(۳۰ دی ۱۳۹۶ ۱۰:۵۷)
تور والیبال ساحلی جهانی کیش؛ یک تیم دیگر ایران ثبت نام کرد
(۳۰ دی ۱۳۹۶ ۰۹:۳۳)
اولین مرحله لیگ جهانی کاراته وان 2018 در پاریس؛ملی پوشان کاراته ایران راهی فرانسه شدند
(۳۰ دی ۱۳۹۶ ۰۹:۲۸)
جودو گرند پری تونس؛ پایان کار 3جودوکار کشورمان در روز نخست
(۳۰ دی ۱۳۹۶ ۰۹:۲۲)
سری چهارم از نخستین دوره مسابقات تکواندو گرنداِسلم – 2018؛صفری نتیجه را به دارنده برنز المپیک واگذار کرد
(۳۰ دی ۱۳۹۶ ۰۹:۲۰)
تور جهانی والیبال ساحلی کیش؛ ثبت نام 67 تیم از 30 کشور جهان
(۲۷ دی ۱۳۹۶ ۱۲:۲۲)
تهران، میزبان مسابقات قهرمانی کشور پاراتکواندو
(۲۷ دی ۱۳۹۶ ۱۲:۱۹)
جهت حضور در مسابقات قهرمانی آسیا؛پیگیری تمرینات تیم ملی جودو نوجوانان در آکادمی ملی المپیک
(۲۷ دی ۱۳۹۶ ۱۲:۰۱)
با انجام محاسبه رکورد وزنه برداران در فینال لیگ برتر جوانان ؛زندی به عنوان بهترین وزنه بردار انتخاب شد
عباس زندی ملی پوش تیم مناطق نفت خیز جنوب خوزستان به عنوان بهترین وزنه بردار هفته پایانی لیگ برتر جوانان انتخاب شد.

به گزارش روابط عمومی کمیته ملی المپیک  و به نقل از سایت  فدراسیون وزنه برداری؛ سازمان لیگ برتر با محاسبه رکوردهای وزنه‌برداران حاضر در مرحله سوم و فینال لیگ برتر وزنه‌برداری جوانان باشگاه های کشور (یادواره شهدای مرزبانی) عباس زندی عضو تیم مناطق نفت خیز جنوب خوزستان را به عنوان بهترین وزنه بردار انتخاب کرد.
نکته جالب در رده بندی 10 وزنه بردار برتر رقابت مرحله سوم (فینال) لیگ برتر جوانان، قرار گرفتن نفرات دو تیم شرکت ملی حفاری اهواز قهرمان (6 نفر) و مناطق نفت خیز جنوب خوزستان نایب قهرمان (4نفر) است.
رده بندی امتیازی 10 وزنه بردار برتر به شرح زیر است:
1- عباس زندی از مناطق نفت خیز جنوب خوزستان با 427 امتیاز
2- رضا بیرالوند از شرکت ملی حفاری اهواز با 4242 امتیاز
3- رحمان اورامه از مناطق نفت خیز جنوب خوزستان با 413 امتیاز
4- مصطفی زارعی از شرکت ملی حفاری اهواز با 406 امتیاز
5- علی داودی از مناطق نفت خیز جنوب خوزستان با 403 امتیاز
6- محمدرضا ملکی از شرکت ملی حفاری اهواز با 395 امتیاز
7- عارف خاکی از شرکت ملی حفاری اهواز با 393 امتیاز
8- حسین سلطانی از مناطق نفت خیز جنوب خوزستان با 386 امتیاز
9- رامین ولی پور از شرکت ملی حفاری اهواز با 383 امتیاز
10- محمدامین علیپور از شرکت ملی حفاری اهواز با 380 امتیاز

۲۳ آبان ۱۳۹۶ ۱۴:۰۳

نظر مخاطبان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


المپیزم، آیین همت، نفرت ازترس، عشق به میهن، سخاوت، روحیه فتوت، جوانمردی و ارتباط تنگاتنگ با هنر و ادب است.
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به کمیته ملی المپیک جمهوری اسلامی ایران می باشد.