French Arabic English Persian
 
المپیک 1948
المپیک 1948
المپیک 1952
المپیک 1952
المپیک 1956
المپیک 1956
المپیک 1960
المپیک 1960
المپیک 1964
المپیک 1964
المپیک 1968
المپیک 1968
المپیک 1972
المپیک 1972
المپیک 1976
المپیک 1976
المپیک 1988
المپیک 1988
المپیک 1992
المپیک 1992
المپیک 1996
المپیک 1996
المپیک 2000
المپیک 2000
المپیک 2004
المپیک 2004
المپیک 2008
المپیک 2008
المپیک 2012
المپیک 2012

آخرین اخبار

 
 
پنجمین دوره رقابت های لیگ کشتی آزاد باشگاه های جهان- بابل؛6 تیم خارجی در مسابقات شرکت می کنند
(۲۱ آذر ۱۳۹۷ ۱۱:۳۰)
هزینه ارزی و ریالی کاروان اعزامی به سومین دوره بازیهای المپیک جوانان بوینس آیرس اعلام شد
(۲۱ آذر ۱۳۹۷ ۱۰:۵۹)
دیدار رئیس کمیته داوران کنفدراسیون تنیس روی میز آسیا با شهنازی
(۲۱ آذر ۱۳۹۷ ۱۰:۴۳)
کمیته ملی المپیک برگزار می کند ؛ اولین کارگاه آموزشی تاریخ شفاهی ورزش ایران
(۲۰ آذر ۱۳۹۷ ۱۴:۵۴)
برنامه مسابقات مرحله دوم لیگ برتر اینلاین هاکی اعلام شد
(۲۰ آذر ۱۳۹۷ ۱۲:۱۵)
رقابتهای جام باشگاه های جهان- بابل؛آزادکاران از صبح روز پنجشنبه به میدان می‌روند
(۲۰ آذر ۱۳۹۷ ۱۱:۵۴)
مسابقات شنا قهرمانی جهان- چین؛امرالهی رکورد ماده ۴۰۰ متر آزاد را شکست
(۲۰ آذر ۱۳۹۷ ۱۱:۱۵)
دوومیدانی کاران دعوت شده به اردوی تیم ملی مشخص شدند
(۲۰ آذر ۱۳۹۷ ۱۱:۰۵)
با حضور دکتر صالحی امیری برگزار شد ؛ تجلیل از پیشکسوتان اسکی ایران
(۲۰ آذر ۱۳۹۷ ۱۰:۵۰)
مربی تیم ملی وزنه برداری جوانان : اردوی بعدی جوانان با نفرات برتر پیگیری می شود
(۲۰ آذر ۱۳۹۷ ۱۰:۱۳)
در راستای حضور در بازیهای آسیایی اندونزی و المپیک نوجوانان آرژانتین؛جلسات هماهنگی مسئولین کمیته ملی المپیک با فدراسیونهای کشتی،تکواندو و کاراته برگزار شد
نشست
در راستای برگزاری جلسات هماهنگی مسئولان کمیته ملی المپیک با فدراسیون های اعزامی به بازیهای آسیایی اندونزی و المپیک نوجوانان بوینس آیرس،صبح امروز این جلسات با حضور مسئولین فدراسیون های کشتی،تکواندو و کاراته در محل کمیته برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی کمیته ملی المپیک؛این جلسات که بطور مجزا با حضور کیومرث هاشمی رئیس کمیته ملی المپیک،اصغر رحیمی رئیس مرکز نظارت بر تیمهای ملی،رغبتی نماینده وزارت ورزش  جوانان ،نماینده حراست کمیته و عاطفه اسلامیان مسئول امور بین الملل کمیته و فدراسیون های کشتی،کاراته و تکواندو برگزار شد رئیس کمیته ملی ابراز داشت:برگزاری این نشست ها در راستای پیگیری مصوباتی است که جلسات آن در ستاد با حضور وزیر محترم ورزش بوده است تا در راستای آماده سازی تیم های اعزامی به بازیهای آسیایی اندونزی و همچنین المپیک نوجوانان باشد و به همین منظور جلسات خود را با رشته های مدال آور آغاز نمودیم تا به این مهم تاکید داشته باشیم که موفقیت در این بازیها برای ما از اهمیت بسزایی برخوردار است.
هاشمی ادامه داد:برگزاری رقابتهای آسیایی در سه شهر مختلف اندونزی که مسافت بسیاری هم با یکدیگر دارند وتغییرات پی در پی قوانین رقابتها نشان می دهد که کار آسانی برای موفقیت در این بازیها نخواهیم داشت و قطعا مسئولین و وظایف کادر سرپرستی دو چندان خواهد بود که البته ما این موارد را به شورای المپیک آسیا انتقال داده ایم ولی به هر حال میزبان در تلاش است به هر قیمتی که شده  جزو 6 تیم برتر این بازیها باشد که ایران هم همواره جزو 5 تیم برتر این بازیها بوده و هدف از برگزاری چنین جلساتی اینست که بتوانیم کاروان آماده ای راهی این رقابتها کنیم.
رئیس کمیته ملی المپیک خاطر نشان کرد:خوشبختانه با فضای خوبی که بین کمیته ملی المپیک و وزارت ورزش  جوانان  وجود دارد تلاش بر اینست که بتوانیم کاروانی کیفی راهی این دو رقابت مهم کرده و و با پیگیریهایی که از سوی وزارت ورزش و جوانان صورت می پذیرد به امید خدا بودجه لازم را بموقع به فدراسیون ها جهت آماده سازی تیم های ورزشی خود تزریق خواهیم کرد.
سپس اصغر رحیمی رئیس مرکز نظارت بر تیمهای ملی ضمن ارائه گزارشی به روند حضور و مدال آوری هر یک از رشته های حاضر در بازیهای آسیایی و همچنین المپیک نوجوانان پرداخته و ابراز داشت:امیدواریم در رشته های کشتی،کاراته و تکواندو همچون گذشته شاهد درخشش و مدال آوری این عزیزان باشیم و قطعا با برگزاری نشستهای تخصصی با کادر فنی تیم های اعزامی به این بازیها در راستای اجرای برنامه های آنها همکاری لازم را بعمل می آوریم.
در ادامه خانم اسلامیان مسئول امور بین الملل کمیته نیز توضیحاتی در خصوص روند حضور تیمها و تغییرات برخی قوانین رقابتها و وضعیت میزبانی این دو رویداد(بازیهای آسیایی اندونزی و المپیک نوجوانان بوینس آیرس) پرداخت و عنوان داشت بدون تردید فدراسیون ها خود از طریق فدراسیون های بین المللی در جریان هستند ولی اگر سئوالی بود می توانیم توضیحات لازم را بدهیم.
اما رضا لایق نائب ریس فدراسیون کشتی در نشست فدراسیون خود با مسئولین کمیته ملی المپیک گفت:کشتی همواره جزو رشته های موفق و مدال آور ایران در بازیهای مختلف بوده و در این دو رویداد مهم هم اگر حمایتهای لازم صورت پذیرید نتایج خوبی برای کشورمان به ارمغان خواهیم آورد.
در نشست فدراسیون تکواندو هم که با حضورسید محمد پولادگر،زهرا سروی،آرش فرهادیان،مهدی بی باک ومهروکمرانی برگزار شد رئیس فدراسیون تکواندو عنوان داشت: متاسفانه تکواندو آسیا فرصت 16 مدال گذشته را در بازیهای آسیایی اندونزی به 8 مدال رسانده و با ورود پومسه  به این بازیها شانس مدال آوری ما را در کیورگی کاهش داد و به همین دلیل برای اعزام تیم ملی پومسه قدرتمند به بازیهای اندونزی نیازمند آوردن مربی خوب کره ای هستیم که کمیته ملی المپیک در این زمینه باید حمایتهای لازم را داشته باشد.
بعد از صحبتهای رئیس فدراسیون تکواندو فرهادیان،بی باک و کمرانی توضیحاتی فنی در خصوص نحوه آماده سازی تیم های ملی اعزامی تکواندو،اردوها و تورنمنتهای آماده سازی پرداختند.
بعد از نشست های کشتی و تکواندو جلسه مسئولین کمیته ملی المپیک با فدراسیون کاراته با حضور صادق فرجی ریس،محسن آشوری دبیر و شهرام هروی سرمربی برگزار شد.
صادق فرجی در ابتدای این نشست ضمن ارائه گزارشی کوتاه در خصوص موفقیت های کاراته در ماههای اخیر ابراز امیدواری کرد این روند تا بازیهای آسیایی اندونزی 2018 و حتی المپیک 2020 توکیو ادامه خواهد داشت و کاراته همچون گذشته حضور درخشانی در این بازیهاخواهد داشت.
در ادامه محسن آشوری دبیر فدراسیون کاراته نیز ضمن اشاره به برگزاری اردوهای غیر متمرکز تیم های ملی کاراته عنوان داشت:در صورت امکان کمیته ملی المپیک برای کاراته کاران اردوی متمرکزی را در آکادمی ملی المپیک در نظر گیرد که این امر با موافقت مسئولین کمیته مواجه شده و مقرر شد در آینده نزدیک شرایط برپایی اردوی تیم ملی کاراته در آکادمی ملی المپیک فراهم گردد.
 

۲۱ آبان ۱۳۹۶ ۱۳:۵۸

نظر مخاطبان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


المپیزم، آیین همت، نفرت ازترس، عشق به میهن، سخاوت، روحیه فتوت، جوانمردی و ارتباط تنگاتنگ با هنر و ادب است.
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به کمیته ملی المپیک جمهوری اسلامی ایران می باشد.