French Arabic English Persian
 
المپیک 1948
المپیک 1948
المپیک 1952
المپیک 1952
المپیک 1956
المپیک 1956
المپیک 1960
المپیک 1960
المپیک 1964
المپیک 1964
المپیک 1968
المپیک 1968
المپیک 1972
المپیک 1972
المپیک 1976
المپیک 1976
المپیک 1988
المپیک 1988
المپیک 1992
المپیک 1992
المپیک 1996
المپیک 1996
المپیک 2000
المپیک 2000
المپیک 2004
المپیک 2004
المپیک 2008
المپیک 2008
المپیک 2012
المپیک 2012

آخرین اخبار

 
 
تونس، میزبان مسابقات تکواندو کسب سهمیه المپیک جوانان 2018
(۲۱ آذر ۱۳۹۶ ۱۱:۵۴)
چهارمین دوره رقابت های کشتی فرنگی جام باشگاه های جهان- اصفهان؛10 تیم خارجی و 3 تیم داخلی در مسابقات حضور می یابند
(۲۱ آذر ۱۳۹۶ ۱۱:۳۴)
اعزام ملی‌پوشان اسکی آلپاین به ترکیه
(۲۱ آذر ۱۳۹۶ ۱۱:۳۲)
جهت حضور در مسابقات بین المللی بدمینتون ترکیه ؛3بدمینتون باز به اردوی تیم ملی بانوان دعوت شدند
(۲۱ آذر ۱۳۹۶ ۱۰:۳۳)
اکران مستند سینمایی زندگی نامه پدر شیرجه ایران
(۲۱ آذر ۱۳۹۶ ۰۹:۴۳)
سرپرست آکادمی ملی المپیک و پارالمپیک؛وجود بدنساز متخصص یکی از مهره های گمشده رشته های مختلف ورزشی است
(۲۱ آذر ۱۳۹۶ ۰۹:۳۴)
با حضور مربیان رشته های بیلیاردی برگزار شد؛کارگاه تدوین استاندارد آموزشی دی کوم
(۲۱ آذر ۱۳۹۶ ۰۹:۳۲)
هفتاد و پنجمین نشست هیات اجرایی کمیته ملی المپیک برگزار شد
(۲۰ آذر ۱۳۹۶ ۱۷:۰۳)
مسابقات جهانی سپک تاکرا - بانکوک؛برتری تیم های ملی آقایان و بانوان کشورمان در گام نخست
(۲۰ آذر ۱۳۹۶ ۱۱:۴۵)
مسابقات سلاح‌های بادی آسیا - ژاپن ؛پایان کار دختران نوجوان تپانچه بدون سهمیه
(۲۰ آذر ۱۳۹۶ ۱۰:۲۶)
پایان بازی‌های داخل سالن آسیا با مقام سومی کاروان ایران
پنجمین دوره بازی‌های داخل سالن و هنرهای رزمی آسیا با قهرمانی ترکمنستان، نایب قهرمانی چین و عنوان سومی کاروان ایران خاتمه یافت.
به گزارش خبرنگار اعزامی از ترکمنستان، پنجمین دوره بازی‌های داخل سالن و هنرهای رزمی آسیا پس از 12 روز رقابت ورزشکاران در عشق‌آباد، دقایقی قبل خاتمه یافت.

در پایان این بازی‌ها تیم ترکمنستان با کسب 89 طلا، 70 نقره و 86 برنز و مجموع 245 مدال قهرمان شد، تیم چین با 42 طلا، 32 نقره و 23 برنز و مجموع 97 مدال در رده دوم ایستاد و کاروان کشورمان که با نام «شهید حججی» شرکت کرده بود، با کسب 36 طلا، 23 نقره و 59 برنز و مجموع 118 مدال عنوان سومی را به خود اختصاص داد.

جدول رده‌بندی 20 تیم برتر این بازی‌ها و همچنین اسامی مدال‌آوران کاروان ایران به شرح زیر است:

طلا: مسعود جلیلوند (جوجیتسو)، مهدی اسحاقی (تکواندو)، مهدی جلالی (تکواندو)، تیم دوچرخه‌سواری (تیم اسپرینت)، سروش احمدی (تکواندو)، سعید رجبی (تکواندو)، حسن تفتیان (دوومیدانی)، پریسا جوادی (تکواندو)، عرفان ناظمی (تکواندو)، بهزاد وحدانی (کوراش)، علی زرین‌فر (موی‌تای)، کیوان سلیمانی (موی‌تای)، مجید هاشم‌بیگی (موی‌تای)، محمد نادری (کشتی پهلوانی)، ارشک محبی (کشتی پهلوانی)، احمد میرزاپور (کشتی پهلوانی)، مرجان سلحشوری (پومسه انفرادی بانوان)، زهرا یزدانی (کشتی آلیش کلاسیک)، سهراب مرادی (وزنه‌برداری)، بیلیارد (تیم اسنوکر)، شهناز میرحیدری (کیک‌بوکسینگ)، مجتبی گلیج (کشتی آزاد)، مصطفی پورفرج(کیک‌بوکسینگ)، امید احمدی صفا(کیک‌بوکسینگ)، ایمان صادقی(کشتی آزاد)، عزت الله اکبری(کشتی آزاد)، محمد پورفرج(کیک‌بوکسینگ)، فرشاد بلفکه(کشتی فرنگی)، پژمان پشتام(کشتی فرنگی)، مهدی ابراهیمی(کشتی فرنگی)، محمود ستاری(کیک‌بوکسینگ)، امیرحسین حسینی(کشتی فرنگی)، بهنام مهدی‌زاده(کشتی فرنگی)، تیم شطرنج زیر 23 سال بانوان

نقره: مسعود حسن‌زاده (جوجیتسو)، حامد میرزاپور (کشتی سنتی)، زهرا یزدانی (کشتی با کمربند)، مسعود حسن‌زاده (جوجیتسو)، هادی تیران‌ولی‌پور (تکواندو)، کیوان قنبرزاده (پرش ارتفاع)، فاطمه یاوری (موی‌تای)، سعیده غفاری (موی‌تای)، سهیل واحدی (بیلیارد)، تیم پومسه مردان، محمد دانشور (دوچرخه‌سواری اسپرینت)، کامران رستمی (کوراش)، مجتبی نیک‌بین (کوراش)، مجتبی زمانی‌مقدم (کوراش)، الهه رضایی (آلیش کلاسیک)، حسین الیاسی (کشتی آزاد)، فاطمه علیزاده (کیک‌بوکسینگ)، علی‌هاشمی (وزنه‌برداری)، محسن حاجی‌پور(کشتی فرنگی)، امین سوری(کشتی فرنگی)، حسین کرمی(کیک‌بوکسینگ)، حسین وفایی(اسنوکر)، تیم شطرنج زیر 23 سال مردان

برنز: فاطمه مداحی (تکواندو)، اسماعیل امیری (کشتی سنتی)، قاسم دازی (کشتی سنتی)، حبیب‌الله ترابی (کشتی سنتی)، لیلا سیاوشی (کشتی سنتی)، ریحانه شیخیان (کشتی سنتی)، داوود عوض‌زاده (کشتی با کمربند)، سعیده رحیمی (کشتی با کمربند)، زهرا مجدی (کشتی با کمربند)، یاسر محمدی (کشتی با کمربند)، سوده کمندانی (جوجیتسو)، حسین کیهانی (دوومیدانی)، زهرا محمودی (کشتی با کمربند)، مسعود جلیلوند (جوجیتسو)، رضا قاسمی (دومیدانی)، لیلا سیاوشی (کشتی با کمربند)، آسیه شجاعی (کشتی با کمربند)، یاسر محمدی (کشتی با کمربند)، رضا احمدنژاد (موی‌تای)، زهرا بوربور (موی‌تای)، امیرحسین کمری (موی‌تای)، امیر مرادی (دوی 800 متر)، زهرا باقری (کوراش)، طیبه پارسا (تکواندو)، قنبرعلی قنبری (کوراش)، امید تیزتک (کوراش)، الیاس علی‌اکبری (کوراش)، عبدالله ایری (کشتی کمربند ــ آلیش آزاد)، سعید رحیمی (کشتی کمربند ــ آلیش آزاد)، مریم احمدی (کشتی کمربند ــ آلیش آزاد)، تیم پومسه بانوان، کوروش بختیاری (پومسه انفرادی مردان)، لیلا سالاروند (کشتی کمربند ــ آلیش آزاد)، شایان خیراندیش (کوراش)، علی میری (وزنه‌برداری)، آسیه شجاعی (کوراش کلاسیک)، محمود پروانه (کوراش کلاسیک)، ریحانه شیخیان (کوراش کلاسیک)، عبدالواحد محمدی (کوراش کلاسیک)، محمد غلامی (کوراش کلاسیک)، داوود پوررضایی (اسب‌سواری)، سحر غنی‌زاده (کشتی آلیش کلاسیک)، محمد دانشور (دوچرخه‌سواری)، بیلیارد(ناین‌بال)، سعید مدنی (سامبو)، نادر حاجی‌آقانیا  (کشتی آزاد)، فرزاد خلیلی (کشتی آزاد)، ایرج امیرخانی (سامبو)، ایرج مرادی (کیک بوکسینگ)، علی بنی‌اسد(کیک‌بوکسینگ)، میرداوود موسوی(کیک‌بوکسینگ)، زینب جباری(کیک‌بوکسینگ)، حمید امنی(کیک‌بوکسینگ)، تیم فوتسال بانوان، میلاد شیری حاجی بابا(سامبو)، سعید داداش‌پور(کشتی آزاد)، همایون تیموری(وزنه‌برداری)، یدالله محبی(کشتی آزاد)، سهیل واحدی(اسنوکر)
۸ مهر ۱۳۹۶ ۱۸:۱۷

نظر مخاطبان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


المپیزم، آیین همت، نفرت ازترس، عشق به میهن، سخاوت، روحیه فتوت، جوانمردی و ارتباط تنگاتنگ با هنر و ادب است.
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به کمیته ملی المپیک جمهوری اسلامی ایران می باشد.