French Arabic English Persian
 
المپیک 1948
المپیک 1948
المپیک 1952
المپیک 1952
المپیک 1956
المپیک 1956
المپیک 1960
المپیک 1960
المپیک 1964
المپیک 1964
المپیک 1968
المپیک 1968
المپیک 1972
المپیک 1972
المپیک 1976
المپیک 1976
المپیک 1988
المپیک 1988
المپیک 1992
المپیک 1992
المپیک 1996
المپیک 1996
المپیک 2000
المپیک 2000
المپیک 2004
المپیک 2004
المپیک 2008
المپیک 2008
المپیک 2012
المپیک 2012

آخرین اخبار

 
 
برای حضور در رقابت های زیر 23 سال جهان؛اعضای تیم ملی کشتی فرنگی امید صبح فردا راهی لهستان می شوند
(۲۷ آبان ۱۳۹۶ ۱۲:۲۷)
ایران میزبان مسابقات تنیس زیر 13 سال غرب آسیا شد
(۲۷ آبان ۱۳۹۶ ۱۱:۵۰)
برای شرکت در مسابقات کسب سهمیه گرنداِسلم؛تیم‌ملی تکواندو فردا شب عازم چین می‌شود
(۲۷ آبان ۱۳۹۶ ۱۱:۳۲)
ابراز همدردی و تسلیت کمیته ملی المپیک گرجستان در پی وقوع زلزله درغرب ایران
(۲۷ آبان ۱۳۹۶ ۱۰:۳۲)
شطرنج جوانان و دختران زیر ۲۰ سال قهرمانی جهان ؛یک برد و دو باخت برای شطرنج‌بازان ایران در دور پنجم
(۲۷ آبان ۱۳۹۶ ۰۹:۴۱)
روز عزای مسلمین است،در ناله جبریل امین است،مدینه شده غرق سوگ و ماتم،بهر مجتبی و نبی اکرم
(۲۵ آبان ۱۳۹۶ ۲۳:۴۱)
اردونشینان تیم ملی بوکس تست آمادگی جسمانی دادند
(۲۴ آبان ۱۳۹۶ ۱۳:۳۸)
در ادامه جلسات بازیهای آسیایی اندونزی 2018؛نشست مسئولان کمیته ملی المپیک با فدراسیونهای دوومیدانی ، قایقرانی برگزار شد
(۲۴ آبان ۱۳۹۶ ۱۳:۱۵)
با توجه به استعلامهای انجام شده؛ انتخابات کمیته ملی المپیک 25 دیماه و با اساسنامه فعلی برگزار می شود
(۲۴ آبان ۱۳۹۶ ۱۲:۴۸)
ملی‌پوشان جودو عازم رقابت‌های گرند پری هلند شدند
(۲۴ آبان ۱۳۹۶ ۱۰:۱۳)
نتایج کاروان ایران در روز دوشنبه ٢٧ شهریور
کاروان ایران در پایان نخستین روز رسمی بازیها در جایگاه دوم ایستاد .
به گزارش روابط عمومی کمیته ملی المپیک نتایج به شرح زیر می باشد:
کشتی سنتی ترکمن گورش ،لیلا سیاووشی مدال برنز ، ریحانه شیخیان مدال برنز ،حامد میرزاپور مدال نقره
تکواندو: مهدی جلالی و مهدی اسحاقی مدال طلا ، فاطمه ملاحی مدال برنز
فوتسال:فوتسال مردان ١٦ بر یک ازتاهیتی برد
دوومیدانی:سپیده توکلی پنجم شد ، علی خدیوی در ٤٠٠ متر راهی فینال شد ثمری در پرتاب وزنه نهم شد
و موی تای : امیر حسین کرمی ، رضااحمدنژاد ، کاوه سلیمانی و کیوان سلیمانی برنده دور نخست شدند و مسعود عبدالمالکی ومصطفی تابتوخ زاده از دور رقابت ها حذف شدند.
دوچرخه سواری : در ماده اسپریت ( محمد دانشور ، احسان خادمی ، محمود پراش و علی عسگری ) قهرمان شدند
تنیس :شهرزاد بنی سعید حذف شد
جوجیتسو:
مسعود جلیل وند مدال طلا، مسعود حسن زاده مدال نقره ، محسن حمیدی در وزن -٩٤ کیلوگرم و امیرحسین خادمیان در -٦٩ کیلوگرم و نسیم محمدی و محمد منصوری در -٧٧ از دور رقابت ها حذف شدند
۲۸ شهریور ۱۳۹۶ ۱۶:۳۶

نظر مخاطبان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


المپیزم، آیین همت، نفرت ازترس، عشق به میهن، سخاوت، روحیه فتوت، جوانمردی و ارتباط تنگاتنگ با هنر و ادب است.
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به کمیته ملی المپیک جمهوری اسلامی ایران می باشد.