دیدار پولادگر با رییس فدراسیون جهانی تکواندو

دیدار پولادگر با رییس فدراسیون جهانی تکواندو
سید محمد پولادگر، رییس فدراسیون تکواندو ایران در حاشیه مراسم روز جهانی تکواندو با دکتر چو رییس فدراسیون جهانی تکواندو دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی کمیته ملی المپیک و به نقل از سایت فدراسیون تکواندو، با دعوت فدراسیون جهانی تکواندو، سید محمد پولادگر رییس فدراسیون تکواندو کشورمان و نایب رییس اتحادیه تکواندو آسیا برای شرکت در مراسم روز جهانی تکواندو عازم کره جنوبی شده است.
رییس فدراسیون تکواندو کشورمان در حاشیه مراسم روز جهانی تکواندو با دکتر چو رییس فدراسیون جهانی تکواندو دیدار و هدیه ویژه فدراسیون تکواندو کشورمان را که به مناسبت همین روز تهیه شده بود به وی اهدا کرد.
پولادگر همچنین در ادامه این سفر با "سئُنگ ته کیم" رییس بنیاد گسترش و ارتقاء تکواندو(TPF) در مرکز "تکواندو وان" دیدار و گفتگو کرد.
این مراسم از روز شنبه (11شهریورماه) به مدت 3 روز در کره‌جنوبی برگزار و تیم نمایش 8 کشور جهان از جمله ایران نیز در این مراسم حضور داشته و به اجرای برنامه پرداختند.
گفتنی است این جشنواره با اجرای مراسم "کنسرت صلح" در شهر "سئول" کار خود را آغاز کرد. روز دوم با اجرای "رژه صلح جهانی"، "مسابقه نمایشی تکواندو" و "رقابت تیمی" پیگیری شد و با برگزاری مراسم "جشن روز تکواندو" در روز پایانی و در مرکز "تکواندو وان" شهر "موجو" خاتمه یافت.۱۴ شهریور ۱۳۹۶ ۱۳:۳۱

نظر مخاطبان

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تماس با ما

آدرس:تهران ،بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی ،خیابان سئول شمالی ،
کدپستی 1995614336
تلفن:26203425-31  نمابر: 26203374 

آیکون ایمیل

ما را دنبال کنید

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید، از اخبار و اطلاعیه ها با خبر شوید و نظرات خود را بیان کنید.