رقابت های کشتی فرنگی نوجوانان قهرمانی جهان- یونان؛مراسم وزن کشی پنج وزن نخست برگزار شد

رقابت های کشتی فرنگی نوجوانان قهرمانی جهان- یونان؛مراسم وزن کشی پنج وزن نخست برگزار شد
مراسم وزن کشی پنج وزن نخست رقابت های کشتی فرنگی نوجوانان قهرمانی جهان، صبح امروز (دوشنبه) در شهر آتن محل برگزاری این مسابقات انجام شد.

به گزارش روابط عمومی کمیته ملی المپیک و به نقل از سایت فدراسیون کشتی، نتایج وزن کشی کشتی گیران کشورمان به شرح زیر است:
در وزن 50 کیلوگرم که 25 نفر حضور دارند، میلاد رضا نژاد در دور نخست به مصاف ولادمیر زابیوروتا از روسیه می رود و در صورت پیروزی بر این کشتی گیر در دور بعد با برنده کشتی گیران گرجستان و ترکیه مبارزه خواهد کرد.
در وزن 54 کیلوگرم محمد حسینوند به مصاف کنستانتینوس دامیاناکیس از یونان می رود و در صورت غلبه بر این حریف در دور بعد به مصاف برنده کشتی گیران آمریکا و ترکیه می روند در این وزن 20 نفر حضور دارند.
در وزن 58 کیلوگرم که 27 کشتی گیر به روی باسکول رفتند محسن مدهنی در دور اول با ویت لبل از کشور چک کشتی می گیرد و در صورت شکست این حریف در دور دوم به مصاف ایوو ایلیف از بلغارستان می رود.
در وزن 63 کیلوگرم مصطفی کایدخورده پس از استراحت در دور نخست در دور دوم به مصاف روسلان حدیث اف از آذربایجان می رود و در صورت پیروزی بر این حریف در دور سوم با برنده کشتی گیران قزاقستان و مولداوی مبارزه خواهد کرد، در این وزن 27 نفر حضور دارند.
در وزن 100 کیلوگرم که 21 نفر وزن کشی کرده اند، سید مجتبی حسینی در دور نخست به مصاف یوری ناکازاتو از ژاپن می رود و در صورت پیروزی در این دیدار در دور دوم به مصاف برنده کشتی میان نمایندگان کشورهای کرواسی و بلغارستان خواهد رفت.
بر اساس برنامه اعلامی، این رقابت ها از ظهر امروز به وقت ایران آغاز و امشب نفرات راه یافته به دیدار فینال مشخص خواهند شد، ادامه مسابقات صبح فردا پس از وزن کشی مجدد کشتی گیران، پیگیری می شود و فرداشب مسابقات رده بندی و فینال برگزار می شود.
مسابقات پنج وزن دوم نیز به همین نحو از فردا آغاز و چهارشنبه شب پایان می یابد.

۱۳ شهریور ۱۳۹۶ ۱۱:۴۳

نظر مخاطبان

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تماس با ما

آدرس:تهران ،بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی ،خیابان سئول شمالی ،
کدپستی 1995614336
تلفن:26203425-31  نمابر: 26203374 

آیکون ایمیل

ما را دنبال کنید

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید، از اخبار و اطلاعیه ها با خبر شوید و نظرات خود را بیان کنید.