French Arabic English Persian
 
المپیک 1948
المپیک 1948
المپیک 1952
المپیک 1952
المپیک 1956
المپیک 1956
المپیک 1960
المپیک 1960
المپیک 1964
المپیک 1964
المپیک 1968
المپیک 1968
المپیک 1972
المپیک 1972
المپیک 1976
المپیک 1976
المپیک 1988
المپیک 1988
المپیک 1992
المپیک 1992
المپیک 1996
المپیک 1996
المپیک 2000
المپیک 2000
المپیک 2004
المپیک 2004
المپیک 2008
المپیک 2008
المپیک 2012
المپیک 2012

آخرین اخبار

 
 
چهل و پنجمین مجمع عمومی و انتخاباتی کمیته ملی المپیک برگزار شد؛صالحی امیری رئیس،شهنازی دبیرکل،طاهریان و باقرزاده نائب رئیس شدند/سعیدی خزانه دار شد ساعی، رحیمی، کیهانی، علیپور، افتخاری، دادگر و شایسته اعضای هیات اجرایی
(۲۵ دی ۱۳۹۶ ۱۹:۴۴)
برای شرکت در سری چهارم از نخستین دوره مسابقات گرنداِسلم؛عاشورزاده و صفری راهی چین می‌شوند
(۲۵ دی ۱۳۹۶ ۰۹:۱۷)
چهل و پنجمین مجمع عمومی و انتخابی کمیته ملی المپیک امروز برگزار می شود
(۲۵ دی ۱۳۹۶ ۰۸:۴۱)
برگزاری رقابت های عمومی کشتی جوانان و نوجوانان کشور با نام گرامیداشت دریانوردان کشتی سانچی
(۲۴ دی ۱۳۹۶ ۱۸:۵۰)
از سوی فدراسیون جهانی کاراته؛برنامه مبارزات لیگ جهانی کاراته وان پاریس اعلام شد
(۲۴ دی ۱۳۹۶ ۱۸:۴۵)
کمیته ملی المپیک درگذشت دریانوردان دریا دل نفتکش سانچی را تسلیت گفت
(۲۴ دی ۱۳۹۶ ۱۸:۳۷)
پایان اردوی تیراندازی با کمان؛5 کماندار به اردوی تیم ملی دعوت شدند
(۲۳ دی ۱۳۹۶ ۱۱:۰۴)
تکواندو گرند اسلم - چین؛صعود ناهید کیانی و سجاد مردانی به مرحله نیمه نهایی
(۲۳ دی ۱۳۹۶ ۰۹:۰۹)
مسابقات گرنداِسلم – 2018؛مردانی راهی نیمه نهایی شد
(۲۳ دی ۱۳۹۶ ۰۸:۴۶)
میر اسماعیلی سخنگوی کمیسیون ورزشکاران:کاندیداهای دبیر کلی نقطه نظرات و برنامه های خوبی بیان کردند
(۲۰ دی ۱۳۹۶ ۱۴:۱۴)
فرنگی کاران نوجوان به اردو دعوت شدند
اردوی آماده سازی تیم ملی کشتی فرنگی نوجوانان از روزهای 17 تا 27 تیرماه در محل خانه کشتی شماره 2 مجموعه ورزشی آزادی تهران برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی  کمیته ملی المپیک و به نقل از سایت فدراسیون کشتی، اسامی نفرات دعوت شده به این اردو به شرح زیر است:

42 کیلوگرم: محمد کریمی نیا (خراسان رضوی) سجاد عباس پور (مازندران) فردین کهرازه (سیستان و بلوچستان)
46 کیلوگرم: محمدحسین ابوالحسنی (مازندران) ایمان محمدی (خوزستان) امیر عبدی (قم)
50 کیلوگرم: میلاد رضانژاد (خوزستان) امیرحسین خوانساری (خوزستان)
54 کیلوگرم: محمد حسینوند (خوزستان) امید آرامی (سیستان و بلوچستان) علیرضا دادوند (کهگیلویه و بویراحمد)
58 کیلوگرم: محسن مدهنی (خوزستان) عباس چنانی (سیستان و بلوچستان) عرشیا سیرتی مقدم (گیلان)
63 کیلوگرم: مصطفی کاید خورده- محمد ناقوسی (خوزستان)
69 کیلوگرم: علی کبیری (چهارمحال و بختیاری) محم مهدی هداوند (تهران) عبداله اربابی (اردبیل)
76 کیلوگرم: مهران سعادتی فر – محمد مهدی خوشبخت (خوزستان) سالار مشروطی (اردبیل) علی رنگ باسازی (آذربایجان شرقی)
85 کیلوگرم: محمد نصرتی (تهران) حامد عبدولی (خوزستان) محمدحسین جبرئیلی (مازندران) سینا عبدولی (لرستان)
100 کیلوگرم: سید مجتبی حسینی (مازندران) وحید دادخواهد (خراسان رضوی) میلاد عبدولی (خوزستان) رضا طالبی (اردبیل)

سرمربی: علیرضا لرستانی
مربیان منتخب سرمربی با استناد به بند 1 بخش (و) نظام نامه فنی کشتی کشور انتخاب مربیان تیم ملی: روح اله دل انگیز- میرحسین قیطاسی – مهدی محمدی
سرپرست: سید موسی طباطبایی

۱۳ تیر ۱۳۹۶ ۱۰:۰۲

نظر مخاطبان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


المپیزم، آیین همت، نفرت ازترس، عشق به میهن، سخاوت، روحیه فتوت، جوانمردی و ارتباط تنگاتنگ با هنر و ادب است.
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به کمیته ملی المپیک جمهوری اسلامی ایران می باشد.