French Arabic English Persian
 
المپیک 1948
المپیک 1948
المپیک 1952
المپیک 1952
المپیک 1956
المپیک 1956
المپیک 1960
المپیک 1960
المپیک 1964
المپیک 1964
المپیک 1968
المپیک 1968
المپیک 1972
المپیک 1972
المپیک 1976
المپیک 1976
المپیک 1988
المپیک 1988
المپیک 1992
المپیک 1992
المپیک 1996
المپیک 1996
المپیک 2000
المپیک 2000
المپیک 2004
المپیک 2004
المپیک 2008
المپیک 2008
المپیک 2012
المپیک 2012

آخرین اخبار

 
 
پس از بازدید از اردوی کبدی؛دکتر صالحی امیری و دکتر سجادی از اردوی تیم ملی والیبال بازدید کردند
(۲۸ خرداد ۱۳۹۷ ۱۹:۲۲)
بازدید رییس کمیته ملی المپیک و سرپرست کاروان اعزامی به جاکارتا از اردوی تیم ملی کبدی
(۲۸ خرداد ۱۳۹۷ ۱۷:۱۱)
نشست خبری همایش "انقلاب اسلامی در منظومه فکری امام خمینی(ره)" برگزار شد؛دکتر صالحی امیری دبیرعلمی همایش:امروز بیش از هر زمان دیگری به بازشناسی و بازتولید اندیشه امام (ره) نیازمندیم
(۲۸ خرداد ۱۳۹۷ ۱۳:۳۵)
ساخت ورزشگاه اسنوبوردینگ پکن 2022 سال آینده به اتمام می رشد
(۲۸ خرداد ۱۳۹۷ ۱۳:۰۷)
پورغلامی رئیس هیات ژوری مسابقات ووشو بازی های آسیایی شد
(۲۸ خرداد ۱۳۹۷ ۱۳:۰۳)
در آستانه برگزاری بزرگترین رویداد تنیسی دنیا؛داوران ایرانی بار دیگر راهی مسابقات گرند اسلم ویمبلدون می شوند
(۲۸ خرداد ۱۳۹۷ ۱۱:۴۲)
برتری تیم ملی بسکتبال بزرگسالان در دیدار دوستانه با تیم صربستانی
(۲۸ خرداد ۱۳۹۷ ۱۱:۰۵)
برای حضور در بازی‌های آسیایی - جاکارتا؛ترکیب تیم ملی پومسه مردان اعلام شد
(۲۸ خرداد ۱۳۹۷ ۱۰:۵۱)
برای حضور در رقابت های بین المللی جایزه بزرگ مجارستان؛تیم منتخب کشتی فرنگی راهی شهر گیور می شود
(۲۸ خرداد ۱۳۹۷ ۱۰:۴۹)
مقصودلو در مسابقات شطرنج برق آسای روسیه سوم شد
(۲۸ خرداد ۱۳۹۷ ۱۰:۰۹)
فرنگی کاران نوجوان به اردو دعوت شدند
اردوی آماده سازی تیم ملی کشتی فرنگی نوجوانان از روزهای 17 تا 27 تیرماه در محل خانه کشتی شماره 2 مجموعه ورزشی آزادی تهران برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی  کمیته ملی المپیک و به نقل از سایت فدراسیون کشتی، اسامی نفرات دعوت شده به این اردو به شرح زیر است:

42 کیلوگرم: محمد کریمی نیا (خراسان رضوی) سجاد عباس پور (مازندران) فردین کهرازه (سیستان و بلوچستان)
46 کیلوگرم: محمدحسین ابوالحسنی (مازندران) ایمان محمدی (خوزستان) امیر عبدی (قم)
50 کیلوگرم: میلاد رضانژاد (خوزستان) امیرحسین خوانساری (خوزستان)
54 کیلوگرم: محمد حسینوند (خوزستان) امید آرامی (سیستان و بلوچستان) علیرضا دادوند (کهگیلویه و بویراحمد)
58 کیلوگرم: محسن مدهنی (خوزستان) عباس چنانی (سیستان و بلوچستان) عرشیا سیرتی مقدم (گیلان)
63 کیلوگرم: مصطفی کاید خورده- محمد ناقوسی (خوزستان)
69 کیلوگرم: علی کبیری (چهارمحال و بختیاری) محم مهدی هداوند (تهران) عبداله اربابی (اردبیل)
76 کیلوگرم: مهران سعادتی فر – محمد مهدی خوشبخت (خوزستان) سالار مشروطی (اردبیل) علی رنگ باسازی (آذربایجان شرقی)
85 کیلوگرم: محمد نصرتی (تهران) حامد عبدولی (خوزستان) محمدحسین جبرئیلی (مازندران) سینا عبدولی (لرستان)
100 کیلوگرم: سید مجتبی حسینی (مازندران) وحید دادخواهد (خراسان رضوی) میلاد عبدولی (خوزستان) رضا طالبی (اردبیل)

سرمربی: علیرضا لرستانی
مربیان منتخب سرمربی با استناد به بند 1 بخش (و) نظام نامه فنی کشتی کشور انتخاب مربیان تیم ملی: روح اله دل انگیز- میرحسین قیطاسی – مهدی محمدی
سرپرست: سید موسی طباطبایی

۱۳ تیر ۱۳۹۶ ۱۰:۰۲

نظر مخاطبان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


المپیزم، آیین همت، نفرت ازترس، عشق به میهن، سخاوت، روحیه فتوت، جوانمردی و ارتباط تنگاتنگ با هنر و ادب است.
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به کمیته ملی المپیک جمهوری اسلامی ایران می باشد.