French Arabic English Persian
 
المپیک 1948
المپیک 1948
المپیک 1952
المپیک 1952
المپیک 1956
المپیک 1956
المپیک 1960
المپیک 1960
المپیک 1964
المپیک 1964
المپیک 1968
المپیک 1968
المپیک 1972
المپیک 1972
المپیک 1976
المپیک 1976
المپیک 1988
المپیک 1988
المپیک 1992
المپیک 1992
المپیک 1996
المپیک 1996
المپیک 2000
المپیک 2000
المپیک 2004
المپیک 2004
المپیک 2008
المپیک 2008
المپیک 2012
المپیک 2012

آخرین اخبار

 
 
نخستین نشست هیات اجرایی کمیته ملی المپیک برگزار شد؛تاکید اعضا بر حمایت ویژه از کاروان اعزامی به بازیهای آسیایی جاکارتا 2018
(۳ بهمن ۱۳۹۶ ۱۲:۵۱)
با حضور 10 ژیمناست ؛اردوی تیم ژیمناستیک هنری آغاز شد/ نفرات اعزامی به ورلدکاپ باکو مشخص می شوند
(۳ بهمن ۱۳۹۶ ۱۲:۴۳)
اعضای تیم ملی اسکیت سرعت تست آمادگی جسمانی دادند
(۳ بهمن ۱۳۹۶ ۱۱:۴۶)
خلیفه: از اقتدار تکواندو ایران دفاع می کنیم
(۳ بهمن ۱۳۹۶ ۱۱:۲۸)
1837 شرکت کننده در رقابتهای کاراته پایه دختران قهرمانی کشور
(۳ بهمن ۱۳۹۶ ۱۰:۲۸)
276 تکواندوکار زن در مسابقات آزاد کشوری بمصاف هم می روند
(۳ بهمن ۱۳۹۶ ۱۰:۲۴)
میلاد با سعادت حضرت زینب سلام الله علیه و روز پرستار مبارک باد
(۳ بهمن ۱۳۹۶ ۰۷:۴۷)
ابراز شگفتی کولاکوویچ از تعداد شرکت‌کنندگان در سمینار تاکتیک‌های دفاعی
(۲ بهمن ۱۳۹۶ ۱۵:۳۵)
افشاردوست: مربیان برای افزایش دانش خود نیاز به استفاده از تجربه میدانی دارند
(۲ بهمن ۱۳۹۶ ۱۰:۴۶)
رقابت های بین المللی کشتی فرنگی جام تختی با قوانین جدید برگزار می شود
(۲ بهمن ۱۳۹۶ ۱۰:۴۱)
رقابت های بین المللی کشتی آزاد نوجوانان، جام یادگار امام (ره)- چابهار؛تیم روسیه به عنوان قهرمانی رسید
کشتی
تیم روسیه به عنوان نخست رقابت های بین المللی کشتی آزاد نوجوانان، جام یادگار امام (ره) در چابهار رسید.

به گزارش روابط عمومی کمیته ملی المپیک و به نقل از سایت فدراسیون کشتی، سومین دوره رقابت های بین المللی کشتی آزاد نوجوانان، جام یادگار امام (ره) امروز (چهارشنبه) در سالن ورنا منطقه آزاد چابهار برگزار شد.
در دیدار فینال این رقابت ها دو تیم منطقه آزاد چابهار و روسیه به دیدار هم رفتند که در نهایت این دیدار حساس و پایاپای با نتیجه 5 بر 5 به پایان رسید اما با توجه به امتیاز مثبت بیشتر(24 به 19) تیم روسیه، این تیم به عنوان قهرمانی این مسابقات رسید.
نتایج انفرادی این دیدار به شرح زیر است: (اسامی تیم ایران در ابتدا آمده است)
42 کیلوگرم: مهدی ویسی، برنده – نماینده نداشت
46 کیلوگرم: عرفان جعفریان، برنده – ساین خومشوکوف (6- 2)
50 کیلوگرم: محمد ابراهیمی، برنده -  دایتبگ امیرخانوف (10 – 6)
55 کیلوگرم: مهدی عشقی- ایمام گانیشوف، برنده (صفر – 2 ضربه فنی)
58 کیلوگرم: سجاد ترغو- احمد عزیزاف، برنده (2 - 12)
63 کیلوگرم: امیرحسین مقصودی، برنده – اینالبک شری اف (7 – 2)
69 کیلوگرم: مبین حسینی – بخان مصریخانوف، برنده (صفر – 9 ضربه فنی)
76 کیلوگرم: میثم زارع - احمد تاشوخادژیف، برنده (صفر- 8)
85 کیلوگرم: عباس فروتن – آلیک شبزوخوف، برنده (یک - 6)
100 کیلوگرم:  سید مهدی هاشمی، برنده - سرگئی کوزیریف (6-5)
در دیدار رده بندی نیز تیم آذربایجان با نتیجه 6 بر 4 تیم ایران c را شکست داد و به عنوان سوم رسید.
همچنین در دیدار برای کسب مقام پنجم تیم ایران B با نتیجه 8 بر 2 تیم ایران توسعه را شکست داد و در دیدار برای کسب مقام هفتم نیز تیم گرجستان با نتیجه 9 بر یک از سد تیم ایران روستایی گذشت.
رده بندی تیمی این مسابقات به شرح زیر است:
1-روسیه 2- ایران (منطقه آزاد چابهار) 3- آذربایجان 4- ایران (C) 5- ایران (B) 6- ایران توسعه 7- گرجستان 8- ایران روستایی

۷ تیر ۱۳۹۶ ۱۹:۲۱

نظر مخاطبان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


المپیزم، آیین همت، نفرت ازترس، عشق به میهن، سخاوت، روحیه فتوت، جوانمردی و ارتباط تنگاتنگ با هنر و ادب است.
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به کمیته ملی المپیک جمهوری اسلامی ایران می باشد.