French Arabic English Persian
 
المپیک 1948
المپیک 1948
المپیک 1952
المپیک 1952
المپیک 1956
المپیک 1956
المپیک 1960
المپیک 1960
المپیک 1964
المپیک 1964
المپیک 1968
المپیک 1968
المپیک 1972
المپیک 1972
المپیک 1976
المپیک 1976
المپیک 1988
المپیک 1988
المپیک 1992
المپیک 1992
المپیک 1996
المپیک 1996
المپیک 2000
المپیک 2000
المپیک 2004
المپیک 2004
المپیک 2008
المپیک 2008
المپیک 2012
المپیک 2012

آخرین اخبار

 
 
بازدید وزیر ورزش و جوانان و رئیس کمیته ملی المپیک از اردوی تیم های ملی کاراته و هندبال
(۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۹:۰۲)
تمرینات بدنسازی ملی‌پوشان هندبال با حضور زوران کاستاراتوئیچ سرمربی جدید تیم ملی در آکادمی ملی المپیک پیگیری شد
(۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۴:۰۷)
تیم ملی کبدی تمرینات خود را از امروز در رامسر آغاز کرد
(۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۲:۵۸)
کومیته کاهای برتر انتخابی آخر تیم ‌ملی کاراته دانشجویان دختر معرفی شدند
(۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۱:۴۲)
پنجشنبه، آغاز مسابقات تکواندو قهرمانی آسیا 2018
(۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۱:۴۰)
اردوی تیم ملی کشتی آزاد جوانان از دوم خرداد آغاز می شود
(۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۱:۳۵)
شعبانیان: امیدوارم شاگردانم نتایج خوبی در قهرمانی آسیا کسب کنند
(۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۲:۰۵)
کمیته ملی المپیک درگذشت پدر دکتر قراخانلو را تسلیت گفت
(۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۱:۴۳)
از سوی اتحادیه جهانی کشتی؛نیما صادقی بعنوان داور قضاوت کننده در المپیک جوانان معرفی شد
(۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۱:۰۵)
برنامه مسابقات تیراندازی جام جهانی آلمان اعلام شد
(۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۱:۰۲)
رقابت های بین المللی کشتی، جام تختی؛اسامی تیم های ملی کشتی آزاد اعلام شد
کشتی
اسامی تیم های ملی کشتی آزاد برای حضور در رقابت های بین المللی کشتی جام تختی اعلام شد.

به گزارش روابط عمومی کمیته ملی المپیک و به نقل از سایت فدراسیون کشتی، سی وهفتمین دوره رقابت های بین المللی کشتی آزاد، فرنگی و پهلوانی جام تختی، روزهای 30 دی و اول بهمن ماه به صورت تیم به تیم برگزار می شود.
اسامی تیم های ملی کشتی آزاد ایران برای حضور در این رقابت ها به شرح زیر است:
تیم الف:
57 کیلوگرم: یونس سرمستی (آذربایجان شرقی) امید جلالی بهار (البرز)
61 کیلوگرم: مهران نصیری (مازندران)
65 کیلوگرم: میثم نصیری (زنجان)
70 کیلوگرم: حامد رشیدی (کرمانشاه)
74 کیلوگرم: پیمان یاراحمدی (لرستان)
86 کیلوگرم: علیرضا کریمی (البرز)
97 کیلوگرم: امیر محمدی (خراسان شمالی) الیاس بختیاری (البرز)
125 کیلوگرم: یداله محبی (کرمانشاه)
تیم ب:
57 کیلوگرم: محمد طهماسبی زاده (گلستان)
61 کیلوگرم: بهروز بهروزی راد (کرمانشاه) پیمان بیابانی (تهران)
65 کیلوگرم: فرزاد عموزاده (مازندران)
70 کیلوگرم: علی اصغر جبلی (گلستان)
74 کیلوگرم: امید حسن تبار (مازندران) بهمن تیموری (کرمانشاه- با نظر کادر فنی)
86 کیلوگرم: مجتبی گلیج (مازندران)
97 کیلوگرم: عباس طحان (مازندران)
125 کیلوگرم: امین طاهری (تهران)
تیم توسعه:
57 کیلوگرم: نادر حاج آقا نیا (کرمان) روح اله نعمتیان (قم)
61 کیلوگرم: محمد نامجو مطلق (گیلان)
65 کیلوگرم: میثم حیدری (زنجان) سامان بهادری (قزوین)
70 کیلوگرم: جمال عبادی (خوزستان)
74 کیلوگرم: سید علی موسوی (گیلان)
86 کیلوگرم: نادر حامدی پور (فارس)
97 کیلوگرم: احسان امینی (بوشهر)
125 کیلوگرم: پویا رحمانی (فارس)
سرمربی: محمد طلایی
مربیان: امیر توکلیان- علی اکبر دودانگه- عباس حاج کناری- احسان لشگری
معرفی یک مربی توسط هیأت کشتی استان های زنجان، گیلان، کرمانشاه، البرز و فارس
سرپرست: علی بیات
تیم ملی جوانان:
57 کیلوگرم: علیرضا سرلک (لرستان) عرفان آیینی (تهران)
61 کیلوگرم: یونس امامی (تهران)
65 کیلوگرم: فرهاد نوری (تهران)
70 کیلوگرم: ابراهیم قلی پور (مازندران)
74 کیلوگرم: علی سوادکوهی (مازندران)
86 کیلوگرم: حامد منافیان (آذربایجان شرقی)
97 کیلوگرم: حسین شهبازی (تهران) دانیال شریعتی (همدان)
125 کیلوگرم: نعیم حسن زاده (مازندران)
سرمربی: تقی اکبرنژاد
مربی: یک مربی به معرفی هیأت کشتی استان های تهران و مازندران
سرپرست: پرویز عالی


۲۰ دی ۱۳۹۵ ۱۱:۳۹

نظر مخاطبان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


المپیزم، آیین همت، نفرت ازترس، عشق به میهن، سخاوت، روحیه فتوت، جوانمردی و ارتباط تنگاتنگ با هنر و ادب است.
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به کمیته ملی المپیک جمهوری اسلامی ایران می باشد.