عیادت مشاور امور فرهنگی کمیته ملی المپیک در امور بانوان از کیمیا علیزاده

عیادت مشاور امور فرهنگی کمیته ملی المپیک در امور بانوان از کیمیا علیزاده
صبح امروز خانم طاهره علی آبادی مشاور امور فرهنگی کمیته ملی المپیک در امور بانوان به همراه اعظم شیخ مرادی مسئول امور بانوان بسیج ورزشکاران با حضور در منزل کیمیا علیزاده، دارنده مدال برنز تکواندو بازیهای المپیک ریو عیادت کردند.

به گزارش روابط عمومی کمیته ملی المپیک؛ کیمیا علیزده که به دلیل آسیب دیدگی مزمن بعد از اتمام بازیهای المپیک ریو تحت عمل جراحی قرار گرفته و در حال حاضر دوران بهبودی خود را در منزل می گذارند صبح امروز از سوی خانم علی آبادی و شیخ مرادی مورد عیادت قرار گرفت.
در این دیدار طاهره علی آبادی ضمن قدردانی از افتخار آفرینی کیمیا علیزاده در المپیک ریو و کسب نخستین مدال تاریخی بانوان ایران در المپیک برای این ورزشکار با اخلاق کشورمان آرزوی موفقیت کرده و ابراز داشت:وظیفه خود می دانیم در چنین لحظاتی در کنار ورزشکاران عزیز باشیم و ضمن پیگیری سلامتی آنها هر آنچه در توانمنان وجود دارد جهت بهبودی سریعتر این عزیزان انجام دهیم.
وی خطاب به پدر و مادر کیمیا علیزاده تصریح کرد:جا دارد از زحمات شما عزیزان نیز تشکر کنم چرا که حمایتهای خانواده های عزیز قهرمانان و دعای خیز آنها نقش بسزایی در موفقیت ورزشکاران در میادین بین المللی دارد و امیدورایم بزودی خانم علیزاده بهبود یافته و با سلامتی کامل به میادین باز گردد چرا که برای ما بیش از هر چیزی سلامتی یک ورزشکار مهم است.
در ادامه کیمیا علیزاده ابراز داشت:بسیارمتشکرم که رنج زحمت فرموده و حتی الان که در منزل دوران بهبودی خود را سپری می کنم پیگر روند درمانی بنده هستید و جا دارد در این زمینه از کمیته ملی المپیک قدردانی کنم.
وی ادامه داد:بدون تردید در چنین مواقعی ورزشکاران بیش از هر زمان دیگری نیاز به حمایت مسئولان دارند و عیادت شما از بنده مایه قوت قلب خودم و بخصوص پدر و مادرم می شود.
همچنین خانم شیخ مرادی مسئول امور بانوان بسیح ورزشکاران نیز اعلام داشت:موفقیت قهرمانان محجبه کشورمان در عرصه بین المللی مایه مبهات مردم و بخصوص بانوان کشورمان بوده و هر مسلمان در هر جای دنیا که باشد وقتی می بیند یک ورزشکار زن مسلمان با حجاب اسلامی بر روی سکو می رود بر خود می بالد.
در خاتمه پدر و مادر کیمیا علیزاده نیز از حضور خانم علی آبادی و شیخ مرادی در منزلشان جهت عیادت کیمیا علیزاده و پیگیر روند درمانی وی بودن تشکر کردند.

۱۸ آبان ۱۳۹۵ ۰۹:۳۰

نظر مخاطبان

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تماس با ما

آدرس:تهران ،بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی ،خیابان سئول شمالی ،
کدپستی 1995614336
تلفن:26203425-31  نمابر: 26203374 

آیکون ایمیل

ما را دنبال کنید

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید، از اخبار و اطلاعیه ها با خبر شوید و نظرات خود را بیان کنید.