French Arabic English Persian
 
المپیک 1948
المپیک 1948
المپیک 1952
المپیک 1952
المپیک 1956
المپیک 1956
المپیک 1960
المپیک 1960
المپیک 1964
المپیک 1964
المپیک 1968
المپیک 1968
المپیک 1972
المپیک 1972
المپیک 1976
المپیک 1976
المپیک 1988
المپیک 1988
المپیک 1992
المپیک 1992
المپیک 1996
المپیک 1996
المپیک 2000
المپیک 2000
المپیک 2004
المپیک 2004
المپیک 2008
المپیک 2008
المپیک 2012
المپیک 2012

آخرین اخبار

 
 
برای حضور در رقابت های زیر 23 سال جهان؛اعضای تیم ملی کشتی فرنگی امید صبح فردا راهی لهستان می شوند
(۲۷ آبان ۱۳۹۶ ۱۲:۲۷)
ایران میزبان مسابقات تنیس زیر 13 سال غرب آسیا شد
(۲۷ آبان ۱۳۹۶ ۱۱:۵۰)
برای شرکت در مسابقات کسب سهمیه گرنداِسلم؛تیم‌ملی تکواندو فردا شب عازم چین می‌شود
(۲۷ آبان ۱۳۹۶ ۱۱:۳۲)
ابراز همدردی و تسلیت کمیته ملی المپیک گرجستان در پی وقوع زلزله درغرب ایران
(۲۷ آبان ۱۳۹۶ ۱۰:۳۲)
شطرنج جوانان و دختران زیر ۲۰ سال قهرمانی جهان ؛یک برد و دو باخت برای شطرنج‌بازان ایران در دور پنجم
(۲۷ آبان ۱۳۹۶ ۰۹:۴۱)
روز عزای مسلمین است،در ناله جبریل امین است،مدینه شده غرق سوگ و ماتم،بهر مجتبی و نبی اکرم
(۲۵ آبان ۱۳۹۶ ۲۳:۴۱)
اردونشینان تیم ملی بوکس تست آمادگی جسمانی دادند
(۲۴ آبان ۱۳۹۶ ۱۳:۳۸)
در ادامه جلسات بازیهای آسیایی اندونزی 2018؛نشست مسئولان کمیته ملی المپیک با فدراسیونهای دوومیدانی ، قایقرانی برگزار شد
(۲۴ آبان ۱۳۹۶ ۱۳:۱۵)
با توجه به استعلامهای انجام شده؛ انتخابات کمیته ملی المپیک 25 دیماه و با اساسنامه فعلی برگزار می شود
(۲۴ آبان ۱۳۹۶ ۱۲:۴۸)
ملی‌پوشان جودو عازم رقابت‌های گرند پری هلند شدند
(۲۴ آبان ۱۳۹۶ ۱۰:۱۳)
با حضور در کمیته ملی المپیک؛مسئول توسعه اسلالوم فدراسیون جهانی قایقرانی با رئیس کمیته ملی المپیک دیدار کرد
پیریک گوسلاین مسئول توسعه اسلالوم فدراسیون جهانی قایقرانی با کیومرث هاشمی رئیس کمیته ملی المپیک کشورمان دیدار و گفتگو کرد.


به گزارش روابط عمومی  کمیته ملی المپیک  ؛مسئول توسعه اسلالوم فدراسیون جهانی قایقرانی که به منظور تدریس در دوره ارتقاء مربیگری پیشرفته به ایران سفر کرده، به همراه غلامرضا امینی رئیس، وحید مرادی دبیرکل و کتایون اشرف رئیس کمیته اسلالوم فدراسیون قایقرانی با کیومرث هاشمی رئیس کمیته ملی المپیک کشورمان دیدار کردند.
در این دیدار رئیس فدراسیون قایقرانی گزارش مبسوطی از روند اجرای طرح توسعه اسلالوم نوجوانان که از ابتدای سال 94 اجرا شده ارائه کرد.
در ادامه جلسه رئیس کمتیه اسلالوم با اشاره به حمایت فدراسیون جهانی قایقرانی از طرح توسعه اسلالوم گفت: از ابتدای سال گذشته طرح توسعه اسلالوم نوجوانان با حضور مسئول توسعه این رشته در فدراسیون جهانی و مدرسین طراز اول جهانی در دریاچه آزادی و رودخانه کرج آغاز شد.
کتایون اشرف از اجرای این طرح بر اساس برنامه مدون و از پیش تعیین شده تصریح کرد: هدف این طرح شناسایی و تربیت نوجوانان مستعد اسلالوم برای بازیهای المپیک نوجوانان 2018 بوئینس آیرس آرژانتین است. در این طرح به ترتیب مرحله ابتدا استعدادیابی و شناسایی جوانان نخبه در کشور انجام می شود و همزمان مدرسین و مربیان به صورت تخصصی پرورش پیدا می کنند و در مرحله بعد با برگزاری مسابقات انتخابی نفرات نهایی معرفی خواهند شد.
وی ادامه داد: خوشبختانه با حمایت های فدراسیون و همکاری فدراسیون جهانی قایقرانی ما توانستیم تا این مرحله بستر را به بهترین نحو آماده کنیم و مراحل مهمی را هم پشت سر گذاشتیم.
رئیس کمیته اسلالوم کشورمان تاکید کرد: البته این طرح به صورت فراگیر و در تمام استان های کشور انجام می شود و می تواند الگوی مهمی برای کشورهای دیگر باشد.
اشرف عنوان کرد: برای اجرای بهتر و نتیجه گیری مطلوب ما نیاز به حمایت کمیته ملی المپیک داریم و بسیار خوشحال هستیم که در خلال برگزاری دوره ارتقاء مربیگری پیشرفته با حضور پیریک مسئول توسعه اسلالوم ICF با رئیس کمیته المپیک دیدار می کنیم.
در ادامه دیدار مسئول توسعه اسلالوم فدراسیون جهانی قایقرانی ICF ضمن ابراز خرسندی از دیدار با رئیس کمیته ملی المپیک کشورمان اظهار داشت: بسیار خوشحالم که با عالی ترین مقام کمیته ملی المپیک ایران دیدار می کنم و این نشان می دهد که توسعه ورزش در ایران از نگاه مسئولین بسیار اهمیت دارد.
پیریک گوسلاین افزود: طرح توسعه اسلالوم چندین سال است که در دستور کار فدراسیون جهانی قرار گرفته و ایران یکی از اولین کشورهایی بوده که در راستای این طرح حرکت کرده است و با توجه به استعدادی که وجود دارد پیشرفت خوبی هم داشته است.
وی تصریح کرد: این طرح در راستای شعار و سیاست های کمیته بین المللی المپیک با هدف دوستی، جوانمردی و نزدیکی ملل به یکدیگر انجام می شود و ما ضمن نیاز به حمایت کمیته های ملی المپیک به دنبال ایجاد الگوی مناسب همچون ایران برای رشد و پیشرفت اسلالوم در سراسر جهان هستیم.
پیریک تشریح کرد: در ایران علاقه مندی بسیاری برای رشد و پیشرفت وجود دارد و این مسئله با حمایت کمیته ملی المپیک و مسئولان ورزش کمک بسیاری به توسعه این رشته ورزشی خواهد کرد و در آینده حتما نقش مهم خود را نشان خواهد داد.
رئیس کمیته ملی المپیک کشورمان نیز در این دیدار ضمن اعلام حمایت این کمیته از روند اجرای طرح های توسعه ای بیان کرد: این طرح قطعا یکی از برنامه های ارزشمند در ورزش کشور خواهد بود و کمیته ملی المپیک نیز همواره از چنین طرح هایی حمایت می کند.
کیومرث هاشمی از فدراسیون قایقرانی به دلیل برنامه ریزی برای اجرای طرح توسعه اسلالوم نوجوانان تقدیر کرد و اظهار داشت: تلاش فدراسیون قایقرانی در اجرای طرح های این چنینی بسیار مهم و قابل ستایش است و حتما در آینده می توانیم شاهد نتایج درخشان آن باشیم.
رئیس کمیته ملی المپیک تاکید کرد: این نوجوانان و مربیان آن ها که آموزش تخصصی می بینند در آینده علاوه بر حضور در المپیک نوجوانان می توانند در المپیک و بازیهای آسیایی نیز به ارتقاء جایگاه ایران کمک کنند.
هاشمی خاطرنشان کرد: ما نیز در کمیته ملی المپیک هر کجا که لازم باشد از طرح حمایت می کنیم و امیدوار هستیم که کارها طبق برنامه پیش رود و شاهد رشد و توسعه رشته ورزش قایقرانی در کشور باشیم.
گفتنی است دوره ارتقاء مربیگری پیشرفته اسلالوم تحت نظر پیریک گوسلاین مسئول توسعه اسلالوم فدراسیون جهانی قایقرانی ICF 24 مهرماه در دریاچه آزادی آغاز شده و تا 28 مهرماه نیز ادامه پیدا خواهد کرد.

۲۶ مهر ۱۳۹۵ ۱۴:۱۸

نظر مخاطبان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


المپیزم، آیین همت، نفرت ازترس، عشق به میهن، سخاوت، روحیه فتوت، جوانمردی و ارتباط تنگاتنگ با هنر و ادب است.
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به کمیته ملی المپیک جمهوری اسلامی ایران می باشد.