French Arabic English Persian
 
المپیک 1948
المپیک 1948
المپیک 1952
المپیک 1952
المپیک 1956
المپیک 1956
المپیک 1960
المپیک 1960
المپیک 1964
المپیک 1964
المپیک 1968
المپیک 1968
المپیک 1972
المپیک 1972
المپیک 1976
المپیک 1976
المپیک 1988
المپیک 1988
المپیک 1992
المپیک 1992
المپیک 1996
المپیک 1996
المپیک 2000
المپیک 2000
المپیک 2004
المپیک 2004
المپیک 2008
المپیک 2008
المپیک 2012
المپیک 2012

آخرین اخبار

 
 
جهت حضور در مسابقات قهرمانی نوجوانان جهان و کسب سهمیه بازی‌های المپیک جوانان؛تیم ملی تکواندو نوجوانان دختر تست دادند
(۳۰ دی ۱۳۹۶ ۱۲:۴۵)
دعوت لهستان از تیم ملی والیبال ایران برای شرکت در جام واگنر
(۳۰ دی ۱۳۹۶ ۱۱:۰۴)
رقابت های بین المللی کشتی فرنگی جام تختی- ماهشهر؛قهرمان جهان و المپیک به ایران می آید
(۳۰ دی ۱۳۹۶ ۱۰:۵۷)
تور والیبال ساحلی جهانی کیش؛ یک تیم دیگر ایران ثبت نام کرد
(۳۰ دی ۱۳۹۶ ۰۹:۳۳)
اولین مرحله لیگ جهانی کاراته وان 2018 در پاریس؛ملی پوشان کاراته ایران راهی فرانسه شدند
(۳۰ دی ۱۳۹۶ ۰۹:۲۸)
جودو گرند پری تونس؛ پایان کار 3جودوکار کشورمان در روز نخست
(۳۰ دی ۱۳۹۶ ۰۹:۲۲)
سری چهارم از نخستین دوره مسابقات تکواندو گرنداِسلم – 2018؛صفری نتیجه را به دارنده برنز المپیک واگذار کرد
(۳۰ دی ۱۳۹۶ ۰۹:۲۰)
تور جهانی والیبال ساحلی کیش؛ ثبت نام 67 تیم از 30 کشور جهان
(۲۷ دی ۱۳۹۶ ۱۲:۲۲)
تهران، میزبان مسابقات قهرمانی کشور پاراتکواندو
(۲۷ دی ۱۳۹۶ ۱۲:۱۹)
جهت حضور در مسابقات قهرمانی آسیا؛پیگیری تمرینات تیم ملی جودو نوجوانان در آکادمی ملی المپیک
(۲۷ دی ۱۳۹۶ ۱۲:۰۱)
جهت شرکت در مرحله نهایی رقابتهای قهرمانی فوتبال جوانان آسیا- بحرین؛23 بازیکن نهایی از سوی پیروانی اعلام شد
فوتبال
امیر حسین پیروانی- سرمربی تیم ملی فوتبال جوانان اسامی 23 بازیکن نهایی را جهت شرکت در مرحله نهایی رقابتهای قهرمانی فوتبال جوانان آسیا به میزبانی بحرین اعلام کرد.

به گزارش روابط عمومی کمیته ملی المپیک و به نقل ازسایت رسمی فدراسیون، اسامی بازیکنان دعوت شده به اردوی تیم ملی فوتبال جوانان در حالی از سوی پیروانی- سرمربی تیم ملی معرفی شد که بازیکنان باید روز 15 مهر ماه خود را به کادر فنی در هتل آکادمی ملی فوتبال راس ساعت 13:00 معرفی کنند.
اسامی بازیکنان دعوت شده به اردو به شرح زیر است:
نیما مختاری-علی طاهران-محمد امین بهرامی-عارف آقاسی از آذربایجان شرقی
شهاب عادلی-محمد غلامرضا-محمد مهدی مهدیخانی-علی شجاعی-رضا جعفری-محمد سلطانی مهر-رضا کرملا چعب-سینا خادم پور-امید نور افکن از تهران
امیر حسین امیر طاهری از کرمان
نیما طاهری- رضا شکاری-عارف غلامی از اصفهان
سید ابوالفضل رزاق پور از مازندران
نیما میرزا زاد از گیلان
محمد آقاجانپور از اراک
شاهین عباسیان- مجتبی نجاریان-حسین ساکی از خوزستان
گفتنی است؛ رقابتهای قهرمانی جوانان آسیا 2016 به میزبانی بحرین از 22 مهر لغایت 9 آبان 95 با حضور 16 تیم برگزار خواهد شد.
- زمانبندی مسابقات در 4 گروه به وقت تهران به شرح زیر خواهد بود:
گروه A: بحرین، تایلند، کره جنوبی و عربستان
گروه B: کره شمالی، امارات، عراق و ویتنام
گروه C: قطر، ژاپن، یمن و ایران
گروه D: ازبکستان، چین، استرالیا و تاجیکستان
* مرحله گروهی:
22 مهر 95:
گروه A: تایلند – کره جنوبی / ساعت 17:00، استادیوم ملی بحرین
گروه A: بحرین – عربستان / ساعت 20:00، استادیوم ورزشی خلیفه
23 مهر 95:
گروه B: کره شمالی – ویتنام / ساعت 17:00، استادیوم ورزشی خلیفه
گروه B: امارات – عراق / ساعت 20:00، استادیوم ورزشی خلیفه
گروه C: ژاپن – یمن / ساعت 17:00، استادیوم ملی بحرین
*گروه C: قطر – ایران / ساعت 20:00، استادیوم ملی بحرین
24 مهر 95:
گروه D: ازبکستان – تاجیکستان / ساعت 17:00 استادیوم ورزشی خلیفه
گروه D: چین – استرالیا / ساعت 20:00، استادیوم ملی بحرین
25 مهر 95:
گروه A: عربستان – تایلند / ساعت 17:00، استادیوم ملی بحرین
گروه A: کره جنوبی – بحرین / ساعت 20:00، استادیوم ورزشی خلیفه
26 مهر 95:
گروه B: ویتنام – امارات / ساعت 17:00، استادیوم ورزشی خلیفه
گروه B: عراق – کره شمالی / ساعت 20:00، استادیوم ورزشی خلیفه
*گروه C: ایران – ژاپن / ساعت 17:00، استادیوم ملی بحرین
گروه C: یمن – قطر / ساعت 20:00، استادیوم ملی بحرین
27 مهر 95:
گروه D: تاجیکستان – چین / ساعت 17:00، استادیوم ملی بحرین
گروه D: استرالیا – ازبکستان / ساعت 20:00، استادیوم ورزشی خلیفه
28 مهر 95:
گروه A: بحرین – تایلند / ساعت 20:00، استادیوم ورزشی خلیفه
گروه A: کره جنوبی – عربستان / ساعت 20:00، استادیوم ملی بحرین
29 مهر 95:
گروه B: کره شمالی – امارات / ساعت 20:00، استادیوم ورزشی خلیفه
گروه B: عراق – ویتنام / ساعت 20:00، استادیوم ملی بحرین
گروه C: قطر – ژاپن / ساعت 17:00، استادیوم ملی بحرین
*گروه C: یمن – ایران / ساعت 17:00، استادیوم ورزشی خلیفه
30 مهر 95:
گروه D: ازبکستان – چین / ساعت 20:00، استادیوم ورزشی خلیفه
گروه D: استرالیا – تاجیکستان / ساعت 20:00، استادیوم ملی بحرین
* مرحله یک چهارم نهایی
2 آبان 95
QF1: برنده گروه A – تیم دوم گروه B / ساعت 19:45، استادیوم ملی بحرین
QF2: برنده گروه B – تیم دوم گروه A / ساعت 16:45، استادیوم ورزشی خلیفه
3 آبان 95
QF3: برنده گروه C – تیم دوم گروه D / ساعت 16:45، استادیوم ملی بحرین
QF4: برنده گروه D – تیم دوم گروه C / ساعت 19:45، استادیوم ورزشی خلیفه
** پلی آف  / 6 آبان 95
PO1: بازنده دیدار 25 – بازنده دیدار 27 / ساعت 19:45، استادیوم ورزشی خلیفه
PO2: بازنده دیدار 26 – بازنده دیدار 28 / ساعت 16:45، استادیوم ملی بحرین
* مرحله نیمه نهایی / 6 آبان 95
SF1: برنده دیدار 25 – برنده دیدار 27 / ساعت 19:45، استادیوم ملی بحرین
SF2: برنده دیدار 26 – برنده دیدار 28 / ساعت 16:45، استادیوم ورزشی خلیفه
** پلی آف / 9 آبان 95
PO3: برنده PO1 – برنده PO2 / ساعت 15:00، استادیوم ملی بحرین
* مرحله نهایی / 9 آبان 95
F: برنده دیدار 29 – برنده دیدار 30 / ساعت 18:00، استادیوم ملی بحرین
** 4 تیم اول مسابقات قهرمانی جوانان آسیا سهمیه حضور در رقابتهای جام جهانی زیر 20 سال 2017 به میزبانی کره جنوبی را کسب خواهند کرد. با توجه به آیین نامه مسابقات فیفا، کشور میزبان سهمیه حضور در مسابقات را نیز کسب می کند. بر همین اساس در صورتی که تیم کره جنوبی در رقابتهای آسیایی در میان 4 تیم اول قرار گیرد، 3 دیدار پلی آف بین تیم های بازنده مرحله یک چهارم نهایی برگزار تا سهمیه پنجمین تیم برای حضور در جام جهانی زیر 20 سال 2017 مشخص شود.

۱۴ مهر ۱۳۹۵ ۱۱:۴۶

نظر مخاطبان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


المپیزم، آیین همت، نفرت ازترس، عشق به میهن، سخاوت، روحیه فتوت، جوانمردی و ارتباط تنگاتنگ با هنر و ادب است.
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به کمیته ملی المپیک جمهوری اسلامی ایران می باشد.