French Arabic English Persian
 
المپیک 1948
المپیک 1948
المپیک 1952
المپیک 1952
المپیک 1956
المپیک 1956
المپیک 1960
المپیک 1960
المپیک 1964
المپیک 1964
المپیک 1968
المپیک 1968
المپیک 1972
المپیک 1972
المپیک 1976
المپیک 1976
المپیک 1988
المپیک 1988
المپیک 1992
المپیک 1992
المپیک 1996
المپیک 1996
المپیک 2000
المپیک 2000
المپیک 2004
المپیک 2004
المپیک 2008
المپیک 2008
المپیک 2012
المپیک 2012

آخرین اخبار

 
 
مسابقات فوتوالی قهرمانی جهان- بانکوک؛ایران 2 هند صفر/ سومین برد متوالی و صعود به یکچهارم نهایی
(۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۳:۵۶)
کاپ جهانی کره ؛صعود 2 ملی پوش کشورمان به مرحله نهایی تفنگ سه وضعیت آقایان
(۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۳:۳۵)
رقابتهای قهرمانی نوجوانان و جوانان آسیا؛سومین روز تمرین وزنه‌برداران ایران در ازبکستان
(۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۳:۳۳)
با حکم رییس فدراسیون جهانی تکواندو صورت گرفت؛ پولادگر ناظر فنی مسابقات قهرمانی آسیا
(۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۰:۵۵)
کمیته ملی المپیک قهرمانی تیم ملی والیبال نشسته در لیگ جهانی را تبریک گفت
(۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۸:۴۱)
لیگ جهانی والیبال نشسته ؛ ایران قهرمان شد
(۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۸:۲۶)
رقابت جذاب سانداکاران در انتخابی تیم های ملی ووشو
(۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۴:۲۸)
آغاز اردوهای آماده سازی تیم های ملی کاراته بانوان
(۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۴:۱۷)
آغاز اجلاس المپیک جوانان 2018 با حضور نمایندگان 204 کشورجهان در بوینس آیرس
(۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۴:۱۳)
تیم فوتبال دختران زیر 17 سال راهی ایتالیا شد
(۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۰:۴۱)
رقابت های کشتی آزاد جوانان قهرمانی کشور گروه ب، سردرود؛خراسان رضوی به عنوان قهرمانی رسید ،تیم های برتر مشخص شدند
رقابت های مقدماتی کشتی آزاد جوانان قهرمانی کشور گروه ب، با قهرمانی تیم خراسان رضوی پایان یافت.

به گزارش روابط عمومی کمیته ملی المپیک و به نقل از سایت  فدراسیون کشتی، رقابت های کشتی آزاد جوانان قهرمانی کشور در گروه ب با حضور 10 تیم و در دو گروه پنج تیمی روزهای 8 و 9 مهرماه در شهرستان سردرود استان آذربایجان شرقی برگزار شد.

در پایان مسابقات این مسابقات تیم خراسان رضوی به عنوان قهرمانی رسید و تیم های آذربایجان شرقی و گلستان به ترتیب دوم و سوم شدند.

نتایج دیدارها برای کسب مقام اول تا نهم به شرح زیر است:

فینال: خراسان رضوی 5 - آذربایجان شرقی 3
رده بندی: گلستان 5 – خوزستان 3
مقام پنجم: اردبیل 5- فارس 3
مقام هفتم: اصفهان 5- زنجان 3
مقام نهم: بوشهر، برنده - خراسان شمالی (تیم خراسان شمالی به دلیل مصدومیت کشتی گیرانش به حدنصاب نرسید)

رده بندی تیمی: 1- خراسان رضوی 2- آذربایجان شرقی 3- گلستان 4- خوزستان 5- اردبیل 6- فارس 7- اصفهان 8- زنجان 9- بوشهر 10- خراسان شمالی

نتایج رقابت های مقدماتی به شرح زیر است:

 کشتی آزاد گروه ب:
گروه الف: بوشهر – آذربایجان شرقی- اصفهان- اردبیل- گلستان
گروه ب: خراسان رضوی- خراسان شمالی- زنجان- خوزستان- فارس

گروه الف:
آذربایجان شرقی 7 - بوشهر یک
گلستان 6- اصفهان 2
آذربایجان شرقی 6 – اصفهان 2
اردبیل 6- بوشهر 2
آذربایجان شرقی 6- اردبیل 2
گلستان 4، برنده – بوشهر 4 (امتیاز مثبت 22 به 16 به سود گلستان)
اصفهان 7- بوشهر یک
گلستان 5- اردبیل 3
آذربایجان شرقی 7- گلستان یک
اردبیل 4-، برنده- اصفهان 4 (امتیاز مثبت 20 به 17 به سود اردبیل)

گروه ب:
خراسان رضوی 8 - خراسان شمالی صفر
فارس 6 – زنجان 2
زنجان 6 – خراسان شمالی 2
خراسان رضوی 8- خوزستان صفر
خوزستان 6- خراسان شمالی 2
خراسان رضوی 8- فارس صفر
خراسان رضوی 6- زنجان 2
خوزستان 4، برنده - فارس 4 (امتیاز مثبت 20 به 14 به سود خوزستان)
فارس 8 - خراسان شمالی  صفر
خوزستان 5- زنجان 3

۱۰ مهر ۱۳۹۵ ۰۹:۴۰

نظر مخاطبان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


المپیزم، آیین همت، نفرت ازترس، عشق به میهن، سخاوت، روحیه فتوت، جوانمردی و ارتباط تنگاتنگ با هنر و ادب است.
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به کمیته ملی المپیک جمهوری اسلامی ایران می باشد.