رئیس فدراسیون رزمی:به حساسیت مدال آوری رزمی کاران در ویتنام واقف بودیم

رئیس فدراسیون رزمی:به حساسیت  مدال آوری  رزمی کاران در ویتنام واقف بودیم
من پیش از اعزام به بازیهای داخل سالن آسیا گفته بودم ورزش های رزمی نقش بسزایی در افزایش رنکینگ کشورمان در این رقابتها خواهند داشت.

محمد نوحی، رئیس فدراسیون ورزش های رزمی پس از ورود به تهران به سایت کمیته ملی المپیک گفت:تقریبا می شود گفت تمامی ورزشکاران رزمی ما در این رقابتها مدال گرفتند و از آنجاییکه مدال آوری بخصوص کسب طلا برای کاروان ورزشی ما مهم بود پیش از هر بازی از آنها می خواستیم با حداکثر توان مسابقه دهند و دیدید که برخی از آنها به رغم آسیب دیدگی به مبارزات خود ادامه دادند.
وی افزود:این موفقیت ها بدست نمی آمد مگر در سایه تلاش و همت شبانه روزی مربیان و ورزشکاران و حمایتهای همه جانبه سازمان تربیت بدنی و کمیته ملی المپیک شاید خوش بین ترین افراد هم فکر نمی کردند ایران پنجم آسیا شود و همان تکرار عنوان هشتمی آسیا را در ماکائو برای ما یک موفقیت می دانستند ولی دیدید که می توان با کمی برنامه ریزی به جمع 5 تیم برتر آسیا پیوست.
نوحی در پایان خاطر نشان کرد:موفقیت کاروان ورزشی ایران در ویتنام مسئولیت ما را سنگین تر کرد با توجه به اهمیت مدال ورزش های رزمی در بازیهای گوانجگجو برای کاروان ورزش ی کشورمان ،باید از هم اکنون با توجه با افزایش توقعات مردم و مسئولین بر روی اعزام بهترینها به چین برنامه ریزی کرد.

۱۸ آبان ۱۳۸۸ ۱۰:۴۲

نظر مخاطبان

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تماس با ما

آدرس:تهران ،بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی ،خیابان سئول شمالی ،
کدپستی 1995614336
تلفن:26203425-31  نمابر: 26203374 

آیکون ایمیل

ما را دنبال کنید

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید، از اخبار و اطلاعیه ها با خبر شوید و نظرات خود را بیان کنید.