با حضور رییس کمیته ملی المپیک؛جام جهانی کشتی فرنگی رسما افتتاح شد

با حضور رییس کمیته ملی المپیک؛جام جهانی کشتی فرنگی رسما افتتاح شد
جام جهانی کشتی فرنگی دقایقی پیش در شیراز به طور رسمی با حضور کیومرث هاشمی رییس کمیته ملی المپیک و کشتی گیران 8 کشور از سراسر جهان افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی کمیته ملی المپیک؛هشت کشور در دو گروه چهار تیمی روزهای 30 و 31 اردیبهشت در سالن شهید دستغیب شیراز با هم رقابت می‌کنند. شاگردان بنا موفق شدند صبح امروز در نخستین دیدار اوکراین را از پیش رو بردارند.
از سه خانواده شهدای مدافع حرم تقدیر شد و آنها هم به نمایندگی از کشورمان یادبودی منبت کاری شده از مقبره حافظ را به دولت تورلیخانوف، نماینده اتحادیه جهانی کشتی و وزیر افتخاری ورزش قزاقستان اهدا کردند.
*این مراسم با حضور با حضور کیومرث هاشمی رئیس کمیته ملی المپیک، عبدالحمید احمدی معاون فرهنگی وزیر ورزش و جوانان، دولت تورلی خانوف نماینده قزاقستانی اتحادیه جهانی کشتی، افشاری استاندار فارس، مدیر کل ورزش و جوانان استان فارس،
علیرضا رضایی سخنگوی فدراسیون کشتی و زین العابدین عرب رئیس هیات کشتی فارس از خانواده های شهدای مدافع حرم اسکندری، علمداری و شکاری تجلیل شد.
*در گروه یک تیم های روسیه،بلاروس، آلمان و قزاقستان و در گروه دو ایران، جمهوری آذربایجان، اوکراین و ترکیه با هم رقابت می کنند.

*همچنین از عباس شجاعی داور بین المللی که به تازگی از دنیای کشتی خداحافظی کرده در این مراسم با اهدا هدایایی قدردانی شد.

۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۷:۲۰

نظر مخاطبان

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تماس با ما

آدرس:تهران ،بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی ،خیابان سئول شمالی ،
کدپستی 1995614336
تلفن:26203425-31  نمابر: 26203374 

آیکون ایمیل

ما را دنبال کنید

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید، از اخبار و اطلاعیه ها با خبر شوید و نظرات خود را بیان کنید.