علیرضا رضایی:با نظر کادر فنی، حمید سوریان راهی ترکیه می شود

علیرضا رضایی:با نظر کادر فنی، حمید سوریان راهی ترکیه می شود
سخنگوی فدراسیون کشتی گفت: طبق نظر کادر فنی تیم ملی کشتی فرنگی حمید سوریان در رقابت های گزینشی المپیک در ترکیه شرکت می کند.

به گزارش روابط عمومی کمیته ملی المپیک و به نقل از سایت فدراسیون کشتی؛علی رضا رضایی با بیان این مطلب افزود: در راستای اعزام نماینده تیم ایران به رقابت های گزینشی المپیک تمرینات تیم ملی کشتی فرنگی از چند روز گذشته زیر نظر کادر فنی در محل خانه کشتی در حال برگزاری است.

دارنده مدال نقره المپیک آتن تصریح کرد: تمرینات با جدیت زیر نظر محمد بنا سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی در حال برگزاری است و طبق نظر کادر فنی در وزن 59 کیلو گرم، حمید سوریان به استانبول اعزام خواهد شد تا بتواند در آخرین مسابقات گزینشی المپیک سهمیه باقی مانده را کسب کند.

وی افزود: شورای فنی انتخاب ملی پوش تیم در مسابقات گزینشی را به سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی واگذار کرده است و ما نیز از  تصمیم سرمربی تیم ملی حمایت می کنیم.

دارنده مدال برنز جهان در مورد برخی انتقادات در مورد شرایط وزن اول کشتی فرنگی خاطر نشان کرد: فراموش نکنیم که کشتی تاکنون از مجموع از 12 سهمیه، 11 سهمیه المپیک را کسب کرده است و در مورد یک وزن باقی مانده نیز باید یک فضای بدون حاشیه ایجاد کنیم تا نماینده وزن 59 کیلوگرم کشورمان در این مسابقات حضور یابد.

مرحله آخر رقابت های گزینشی المپیک برزیل روز 17 اردیبهشت ماه در رشته کشتی فرنگی در شهر استانبول ترکیه برگزار خواهد شد و نفرات اول و دوم هر وزن سهمیه حضور در این مسابقات را کسب می کنند.

۸ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۲:۲۴

نظر مخاطبان

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تماس با ما

آدرس:تهران ،بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی ،خیابان سئول شمالی ،
کدپستی 1995614336
تلفن:26203425-31  نمابر: 26203374 

آیکون ایمیل

ما را دنبال کنید

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید، از اخبار و اطلاعیه ها با خبر شوید و نظرات خود را بیان کنید.