French Arabic English Persian
 
المپیک 1948
المپیک 1948
المپیک 1952
المپیک 1952
المپیک 1956
المپیک 1956
المپیک 1960
المپیک 1960
المپیک 1964
المپیک 1964
المپیک 1968
المپیک 1968
المپیک 1972
المپیک 1972
المپیک 1976
المپیک 1976
المپیک 1988
المپیک 1988
المپیک 1992
المپیک 1992
المپیک 1996
المپیک 1996
المپیک 2000
المپیک 2000
المپیک 2004
المپیک 2004
المپیک 2008
المپیک 2008
المپیک 2012
المپیک 2012

آخرین اخبار

 
 
تور جهانی والیبال ساحلی کیش؛ ثبت نام 67 تیم از 30 کشور جهان
(۲۷ دی ۱۳۹۶ ۱۲:۲۲)
تهران، میزبان مسابقات قهرمانی کشور پاراتکواندو
(۲۷ دی ۱۳۹۶ ۱۲:۱۹)
جهت حضور در مسابقات قهرمانی آسیا؛پیگیری تمرینات تیم ملی جودو نوجوانان در آکادمی ملی المپیک
(۲۷ دی ۱۳۹۶ ۱۲:۰۱)
جهت حضور در مسابقات سهمیه المپیک ؛تیم ملی اسپرینت اسلالوم از فردا به آب می‌زند
(۲۷ دی ۱۳۹۶ ۱۱:۵۵)
از فردا و در شهرهای تهران و سیرجان؛رقابت های عمومی کشتی آزاد جوانان و نوجوانان برگزار می شود
(۲۷ دی ۱۳۹۶ ۱۱:۵۵)
پس از محاسبه امتیازات مسابقات فینال گرندپری و جام جهانی؛رنکینگ المپیکی تکواندو کاران سال 2017 اعلام شد
(۲۷ دی ۱۳۹۶ ۱۱:۵۲)
چهل و پنجمین مجمع عمومی و انتخاباتی کمیته ملی المپیک برگزار شد؛صالحی امیری رئیس،شهنازی دبیرکل،طاهریان و باقرزاده نائب رئیس شدند/سعیدی خزانه دار شد ساعی، رحیمی، کیهانی، علیپور، افتخاری، دادگر و شایسته اعضای هیات اجرایی
(۲۵ دی ۱۳۹۶ ۱۹:۴۴)
برای شرکت در سری چهارم از نخستین دوره مسابقات گرنداِسلم؛عاشورزاده و صفری راهی چین می‌شوند
(۲۵ دی ۱۳۹۶ ۰۹:۱۷)
چهل و پنجمین مجمع عمومی و انتخابی کمیته ملی المپیک امروز برگزار می شود
(۲۵ دی ۱۳۹۶ ۰۸:۴۱)
برگزاری رقابت های عمومی کشتی جوانان و نوجوانان کشور با نام گرامیداشت دریانوردان کشتی سانچی
(۲۴ دی ۱۳۹۶ ۱۸:۵۰)
رقابت های بین المللی کشتی، جام یادگار امام (ره) - تهران؛گروه بندی مسابقات مشخص شد
کشتی
مراسم قرعه کشی و گروه بندی رقابت های بین المللی کشتی آزاد و فرنگی جام یادگارامام(ره) عصر روز گذشته در تهران برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی کمیته ملی المپیک و به نقل از فدراسیون کشتی، این رقابت ها روزهای پنج شنبه و جمعه هفته جاری به صورت تیم به تیم و در رده ای سنی نوجوانان در خانه کشتی شماره 2 مجموعه ورزشی آزادی تهران برگزار می شود، که گروه بندی این مسابقات به شرح زیر ست:
- کشتی آزاد:
گروه A:
ایران(A) - اوکراین - قرقیزستان - بلغارستان
گروه B:
ایران(B)  - ایران(C) - آذربایجان
گروه C:
عراق - یونان - سوریه
گروه D:
بلاروس- ارمنستان - گرجستان
-کشتی فرنگی:
گروه A:
 ایران(c) -ایران(B) -یونان
گروه B:
اوکراین - آذربایجان(B) - ایران (A)
گروه C:
عراق - بلغارستان - آذربایجان(A)
گروه D:
قرقیزستان - مجارستان - ارمنستان
این مسابقات از ساعت 9 صبح امروز آغاز و جمعه شب با معرفی تیم های برتر در دو رشته به پایان می رسد.
۱۳ اسفند ۱۳۹۴ ۱۱:۲۴

نظر مخاطبان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


المپیزم، آیین همت، نفرت ازترس، عشق به میهن، سخاوت، روحیه فتوت، جوانمردی و ارتباط تنگاتنگ با هنر و ادب است.
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به کمیته ملی المپیک جمهوری اسلامی ایران می باشد.