French Arabic English Persian
 
المپیک 1948
المپیک 1948
المپیک 1952
المپیک 1952
المپیک 1956
المپیک 1956
المپیک 1960
المپیک 1960
المپیک 1964
المپیک 1964
المپیک 1968
المپیک 1968
المپیک 1972
المپیک 1972
المپیک 1976
المپیک 1976
المپیک 1988
المپیک 1988
المپیک 1992
المپیک 1992
المپیک 1996
المپیک 1996
المپیک 2000
المپیک 2000
المپیک 2004
المپیک 2004
المپیک 2008
المپیک 2008
المپیک 2012
المپیک 2012

آخرین اخبار

 
 
شهادت فاطمه زهرا سلام الله علیها تسلیت باد
(۳۰ بهمن ۱۳۹۶ ۱۴:۱۳)
توربین المللی تنیس روی میز نوجوانان و جوانان چک ؛شمس در مسابقات دونفره صاحب گردن آویز برنز شد
(۳۰ بهمن ۱۳۹۶ ۰۹:۰۱)
کسب نخستین مدال طلای جهان توسط تیم ریکرو جوانان
(۳۰ بهمن ۱۳۹۶ ۰۸:۵۶)
دوچرخه سواری پیست قهرمانی آسیا - مالزی؛دانشور مدال برنز گرفت
(۳۰ بهمن ۱۳۹۶ ۰۸:۵۲)
پیام تسلیت کمیته ملی المپیک در پی جان باختن تعدادی از هموطنان کشورمان را در سانحه هوایی تهران – یاسوج
(۲۹ بهمن ۱۳۹۶ ۱۴:۰۹)
شایلا جین 18 بازیکن به سومین اردوی تیم ملی کبدی بانوان دعوت کرد
(۲۹ بهمن ۱۳۹۶ ۱۲:۵۲)
با حضور روسا و دبیران کل کمیته ملی المپیک پس از انقلاب برگزار شد؛ نشست هم اندیشی مسئولین کمیته ملی المپیک
(۲۹ بهمن ۱۳۹۶ ۱۲:۴۲)
آسیابری سومین برنزی ایران در لیگ جهانی کاراته
(۲۹ بهمن ۱۳۹۶ ۱۲:۱۳)
برگزاری مسابقات تکواندو جام باشگاه‌های آسیا در البرز
(۲۹ بهمن ۱۳۹۶ ۱۲:۱۱)
برای حضور در رقابت های قهرمانی آسیا؛ترکیب تیم های ملی کشتی آزاد و فرنگی اعلام شد
(۲۹ بهمن ۱۳۹۶ ۱۲:۰۰)
رقابت های اسنوکر زیر 21 سال قهرمانی آسیا؛مصاف امیدهای ایران با چین، کره جنوبی و پاکستان
امیدهای ایران فردا چهارشنبه 12 اسفندماه در نخستین روز رقابت های اسنوکر زیر 21 سال قهرمانی آسیا به مصاف حریفانی از کشورهای چین، کره جنوبی و پاکستان می روند.

به گزارش روابط عمومی  کمیته ملی المپیک  و به نقل از سایت فدراسیون بولینگ، بیلیارد و بولس، هفدهمین دوره رقابت های اسنوکر زیر 21 سال قهرمانی آسیا یازدهم تا هجدهم اسفندماه به میزبانی شهر کلمبو- سریلانکا انجام می شود. تیم ملی ایران متشکل از سیاوش مزینی نایب قهرمان این رقابت ها در سال 2014، شهاب الدین ابوذریان و محمدرضا رفیعیان در این رقابت ها شرکت می کند .

در بخش داوری حسام قابلی و محمد عقیل مرشدی دو داور ارزنده و بین المللی کشورمان به منظور قضاوت در این رقابت ها حضور دارند.

در این دوره از رقابت ها بیش از 25 کشور آسیایی شرکت می کنند.

برنامه مسابقات مرحله گروهی به شرح زیر اعلام شد:

چهارشنبه 12 /12

سیاوش مزینی – وانگ یوچن (چین) 10 صبح به وقت محلی

محمدرضا رفیعیان – دائه جیولی (کره جنوبی) 15:00 به وقت محلی

سید شهاب الدین ابوذریان – سانگ یوک پارک(کره جنوبی) 15:00 به وقت محلی

سیاوش مزینی – محمد سقیب (پاکستان) 20:00 به وقت محلی

پنجشنبه 13/12

محمدرضا رفیعیان – محمد ایماز (سریلانکا) 10:00 صبح به وقت محلی

سید شهاب الدین ابوذریان – محمد رشید (سریلانکا) 10:00 صبح به وقت محلی

سیاوش مزینی – محمد ریکاز ( سریلانکا) 15:00 به وقت محلی

محمدرضا رفیعیان – مینگ وامان( هنگ کنگ) 15:00 به وقت محلی

سید شهاب الدین ابوذریان – مان هوی لئونگ (هنگ کنگ) 20:00 به وقت محلی

جمعه 14/12

محمدرضا رفیعیان – راتچاپوتین یوتاروک (تایلند) 12:30 به وقت محلی

سید شهاب الدین ابوذریان – محمد فاضل (سریلانکا) 12:30 به وقت محلی

سیاوش مزینی – آشوتوش بادی( هند) ساعت 17:30 به وقت محلی

شنبه 15/12

محمدرضا رفیعیان – محمد شمیل (سریلانکا) 10:00 صبح به وقت محلی

سید شهاب الدین ابوذریان – عبدالکریم مقصود (سوریه) 10 صبح به وقت محلی

۱۱ اسفند ۱۳۹۴ ۱۲:۱۶

نظر مخاطبان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


المپیزم، آیین همت، نفرت ازترس، عشق به میهن، سخاوت، روحیه فتوت، جوانمردی و ارتباط تنگاتنگ با هنر و ادب است.
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به کمیته ملی المپیک جمهوری اسلامی ایران می باشد.