رقابتهای دانشجویان جهان – کره جنوبی؛برنامه مبارزات هوگوپوشان در مسابقات جهانی دانشجویان مشخص شد

رقابتهای دانشجویان جهان – کره جنوبی؛برنامه مبارزات هوگوپوشان در مسابقات جهانی دانشجویان مشخص شد
کمیته برگزاری مسابقات دانشجویان جهان برنامه مبارزات هوگوپوشان در این رقابتها را اعلام کرد و تکواندوکاران طی 7 روز به مصاف حریفان خود خواهند رفت.

به گزارش روابط عمومی کمیته ملی المپیک و به نقل از سایت فدراسیون تکواندو، بیست و هشتمین دوره مسابقات دانشجویان جهان در بخش تکواندو طی روزهای 16 تا 22 تیرماه در 2 بخش پومسه و کیوروگی به میزبانی "گوانگجو" کره جنوبی برگزار خواهد شد.

بر اساس برنامه اعلام شده از سوی کمیته برگزاری مسابقات؛ از روز شنبه (13 تیرماه) ورود تیم‌ها خواهد بود و جلسه کمیته فنی نیز در همین روز از ساعت 14 انجام می‌پذیرد.

جلسه مربیان پومسه، قرعه کشـی این رقابت‌ها و جلسه هماهنگی داوران پومسه روز دوشنبه (15 تیرماه) است و جلسه مربیان کیوروگی، قرعه کشی این پیکارها و همچنین جلسه هماهنگی داوران کیوروگی، روز چهارشنبه (17 تیرماه) برگزار خواهد شد.

اما آغاز این رقابتها از روز سه شنبه (16 تیرماه) است که در این روز پومسه رو‌های بخش انفرادی بر روی شیاپ چانگ می روند. در بخش زنان مرجان سلحشوری و بخش مردان مهدی جمالی نمایندگان ایران هستند.

چهارشنبه (17 تیرماه) رقابت‌های پومسه تیمی و آزاد انجام می‌شود که در بخش زنان، مرجان سلحشوری، فاطمه قاسمی و بهاره قادریان در رقابتهای تیمی و نگین گیل سمایی در بخش آزاد و در بخش مردان حسین بهشتی، حمید نظری و محمدجواد خیری در بخش تیمی و مهدی جمالی در بخش آزاد رو در روی حریفانش قرار خواهند گرفت.

هدایت تیم پومسه زنان برعهده "فاطمه اسدپور" و هدایت تیم پومسه مردان برعهده "احمد اخلاقی" است.

سومین روز این مسابقات (پنجشنبه - 18 تیرماه) با پیکارهای بخش کیوروگی آغاز می شود که تکواندوکاران اوزان 54- و 68- کیلوگرم مردان برروی شیاپ‌چانگ خواهند رفت که آرمین هادی پور و وحید عیسی بیگلو نمایندگان ایران هستند. در ادامه و در چهارمین روز (جمعه – 19 تیرماه) ایران 3 نماینده خواهد داشت که در وزن 67- کیلوگرم زنان هانیه اخلاقی و در وزن دوم و ششم مردان (58- و 80- کیلوگرم) جواد امیری و سعید رجبی آماده رقابت با حریفانشان می‌شوند.

شنبه، 20 تیرماه و در روز شلوغ تیم ایران، در بخش زنان تکواندوکاران اوزان 62- و 73+ کیلوگرم و در بخش مردان تکواندوکاران اوزان 74- و 87+ کیلوگرم به مصاف حریفانشان می روند که به ترتیب فرزانه صاحبی، اکرم خدابنده، احمد خسروفر و مهران عسکری هوگوپوشان کشورمان هستند.

21 تیرماه و در ششمین روز این رقابتها، سروش احمدی و امید عمیدی در اوزان 63- و 87- کیلوگرم مبارزاتشان را پیگیری می کنند و در آخرین روز این رقابتها (دوشنبه – 22 تیرماه) پرونده این مسابقات با مبارزات تیمی در دو بخش زنان و مردان بسته خواهد شد.

طبق برنامه؛ مسابقات هر وزن از ساعت ۹ صبح به وقت محلی به مدت 3 ساعت آغاز می شود و تکواندوکاران پس از صرف ناهار دوباره از ساعت 13:30 تا 17:30 مبارزات خود را در مرحله نیمه نهایی پیگیری می کنند.

رقابت های مرحله فینال نیز از ساعت 18 تا 19 انجام خواهد شد.

تیم ملی کشورمان در بخش مردان با هدایت سیدنعمت خلیفه (سرمربی) و رضا ایمان زاده (مربی) با ترکیب کامل و در هر 8 وزن اعزام خواهد شد و در بخش زنان با هدایت مینو مداح (سرمربی) با 3 هوگوپوش راهی این دوره از مسابقات می شود.

این رقابتهای که دارای گرید 2 برای رنکینگ المپیک است، به نفر اول 20 امتیاز، برای نفر دوم 12 امتیاز، نفرات سوم 7.2 امتیاز برای افزایش رنکینگ المپیکی در راه کسب سهمیه المپیک ریو تعلق خواهد گرفت.

هوگوپوشان دانشجو، جمعه (12 تیرماه) راهی محل مسابقات خواهند شد.

۱ تیر ۱۳۹۴ ۱۰:۵۲

نظر مخاطبان

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تماس با ما

آدرس:تهران ،بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی ،خیابان سئول شمالی ،
کدپستی 1995614336
تلفن:26203425-31  نمابر: 26203374 

آیکون ایمیل

ما را دنبال کنید

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید، از اخبار و اطلاعیه ها با خبر شوید و نظرات خود را بیان کنید.