پیروزی شاگردان کواچ مقابل شاگردان اکبری در دیدار تدارکاتی

پیروزی شاگردان کواچ مقابل شاگردان اکبری در دیدار تدارکاتی
تیم های ملی والیبال بزرگسالان و زیر 23 سال مردان ایران عصر دیروز در دیداری تدارکاتی به مصاف یکدیگر رفتند که شاگردان کواچ به پیروزی دست یافتند.

به گزارش روابط عمومی  کمیته ملی المپیک و به نقل از سایت فدراسیون والیبال، تیم ملی والیبال بزرگسالان ایران خود را برای حضور در لیگ جهانی سال 2015 آماده می کند.
تیم ملی والیبال زیر 23 سال مردان ایران نیز خود را برای حضور در قهرمانی آسیا و انتخابی جهان که هفته آینده به میزبانی میانمار برگزار خواهد شد، آماده می کند و هدایت این تیم را پیمان اکبری بر عهده دارد.
این دو تیم عصر دیروز  در یک مسابقه تدارکاتی در سالن والیبال فدراسیون با قضاوت محمد شاهمیری به عنوان داور اول و نرگس افشین به عنوان داور دوم به مصاف یکدیگر رفتند.
تیم ملی والیبال بزرگسالان در ست های اول، دوم و پنجم با امتیازهای 25 بر 21، 25 بر 22 و 15 بر 12 به پیروزی رسید و در ست های سوم و چهارم با امتیازهای 25 بر 22 و 25 بر 19 مغلوب زیر 23 ساله ها شد تا در نهایت سه بر دو پیروز این مسابقه باشد.
مهدی مهدوی، مجتبی میرزاجانپور، میلاد عبادی پور، محمد حسن صنوبری، محمد موسوی و سیامک مرندی ترکیب آغازین تیم ملی بزرگسالان ایران در این مسابقه بودند.
حمزه زرینی، جواد معنوی نژاد، امیر غفور، میکائیل تاجر، سامان فائزی، رضا عابدینی و محمد طاهر وادی دیگر بازیکنان تیم بزرگسالان بودند که در این مسابقه با نظر کواچ به میدان آمدند.
برای تیم زیر 23 سال نیز پیمان اکبری از پوریا فیاضی، جواد معنوی نژاد، حسین آبادی، محمد فلاح، امیر علی فتحعلی و شهسواری در ابتدای مسابقه استفاده کرد. جواد معنوی نژاد در ست های سوم و چهارم برای تیم بزرگسالان به میدان رفت.

۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۹:۲۶

نظر مخاطبان

نام را وارد کنید
پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تماس با ما

آدرس:تهران ،بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی ،خیابان سئول شمالی ،
کدپستی 1995614336
تلفن:26203425-31  نمابر: 26203374 

آیکون ایمیل

ما را دنبال کنید

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید، از اخبار و اطلاعیه ها با خبر شوید و نظرات خود را بیان کنید.