رقابت های بین المللی جام دانکلوف و نیکولا پتروف – بلغارستان؛ چهار نماینده کشورمان امروز به میدان می روند

رقابت های بین المللی جام دانکلوف و نیکولا پتروف – بلغارستان؛ چهار نماینده کشورمان امروز به میدان می روند
چهار نماینده کشورمان در روز سوم (یکشنبه) رقابت های بین المللی جام دانکلوف و نیکولاپتروف بلغارستان به میدان می روند.

به گزارش روابط عمومی کمیته ملی المپیک و به نقل از سایت فدراسیون کشتی، رقابت های بین المللی کشتی جام دانکلوف و نیکولا پتروف بلغارستان از روز جمعه 4 اردیبهشت ماه و با حضور کشتی گیرانی از 26 کشور دنیا در شهر صوفیه پایتخت بلغارستان در حال برگزاری است.

در رقابت های امروز و روز پایانی مسابقات اوزان 66 و 85 کیلوگرم کشتی فرنگی برگزار می شود که امید نوروزی و حبیب اله اخلاقی نمایندگان کشورمان به مصاف حریفان خود می روند.

در وزن 66 کیلوگرم امید نوروزی در دیدار نخست به مصاف داوید کاسکاویلا از ایتالیا می رود و در صورت پیروزی بر این کشتی گیر در دور بعد به مصاف برنده کشتی گیران اوکراین و نروژ می رود در این وزن 16 کشتی گیر حضور دارند.

در وزن 85 کیلوگرم که 18 کشتی گیر حضور دارند حبیب اله اخلاقی پس از استراحت در دور اول در دور دوم با ولادمیر استانکیج از صربستان مبارزه می کند. اخلاقی در صورت پیروزی بر این حریف در دور سوم به مصاف برنده کشتی میان کانسو ایلدیم و متهان باشار از ترکیه خواهد رفت.

همچنین در کشتی آزاد مسابقات اوزان 65، 70 و 97 کیلوگرم برگزار می شود که علی اصغر جبلی و میثم حیدری در وزن 65 کیلوگرم کشتی خواهند گرفت.

در وزن 65 کیلوگرم که 19 کشتی گیر حضور دارند علی اصغر جبلی در دور نخست به مصاف میشل میهایلوف از بلغارستان می رود و میثم حیدری نیز با تیناهی ماهاتیا مبارزه می کند این کشتی گیر کشورمان در صورت پیروزی در دور دوم باید به مصاف یکدیگر بروند.

۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۹:۲۱

نظر مخاطبان

نام را وارد کنید
پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تماس با ما

آدرس:تهران ،بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی ،خیابان سئول شمالی ،
کدپستی 1995614336
تلفن:26203425-31  نمابر: 26203374 

آیکون ایمیل

ما را دنبال کنید

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید، از اخبار و اطلاعیه ها با خبر شوید و نظرات خود را بیان کنید.