مربیان کره ای جودو به تهران نمی آیند

مربیان کره ای جودو به تهران نمی آیند
دو مربی کره ای که قرار بود برای هدایت تیم های پایه جودو روز شنبه به تهران سفر کنند با ارسال نمابری از حضور در ایران عذرخواهی کردند.

به گزارش روابط عمومی  کمیته ملی المپیک و به نقل از سایت فدراسیون جودو و کوراش ، پس از رایزنی های فراوان و توافق با فدراسیون جودو کره شمالی اقدامات لازم برای حضور دو مربی در تهران فراهم شد.

"پک هونگ گول" و "پک یونگ چیل" دو مربی بودند که برای هدایت تیم های رده سنی پایه جودو مورد نظر فدراسیون قرار گرفته و حتی بلیط هواپیما برای این دو مربی ارسال شد تا روز شنبه 28 تیرماه وارد تهران شوند. اما روز گذشته با ارسال نمابری به تهران اعلام کردند که یکی از این دو مربی به دلیل تصادف قادر به حضور در تهران نیست.

رستگار رئیس فدراسیون جودو در این خصوص گفت: تمام اقدامات لازم برای حضور این دو مربی در تهران صورت گرفته بود و حتی محل اقامت آنها مشخص شده و منتظر ورود آنها بودیم که  ایمیلی با مضمون تصادف کردن و آسیب دیدگی شدید یکی از این دو مربی بود به تهران ارسال شد.
 رئیس فدراسیون جودو در خصوص آخرین وضعیت مربیان کره ای گفت: در حال رایزنی با همتای کره ای خود هستم تا به یک راه حل منطقی دست پیدا کنیم و یا مربی دیگری جایگزین کنیم. در غیراینصورت باید تغییر جهت داده و از کشور دیگری برای تیم های رده سنی پایه خود مربی جذب کنیم.

۲۸ تیر ۱۳۹۳ ۱۲:۱۰

نظر مخاطبان

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تماس با ما

آدرس:تهران ،بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی ،خیابان سئول شمالی ،
کدپستی 1995614336
تلفن:26203425-31  نمابر: 26203374 

آیکون ایمیل

ما را دنبال کنید

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید، از اخبار و اطلاعیه ها با خبر شوید و نظرات خود را بیان کنید.