تقدیر ولاسکو از مردم ایران در مراسم معارفه اش در آرژانتین

تقدیر ولاسکو از مردم ایران در مراسم معارفه اش در آرژانتین
خولیو ولاسکودر مراسم معارفه اش در سالن گلدن هال هتل پلاتزا بوینس آیرس به عنوان سرمربی جدید تیم ملی والیبال مردان آرژانتین از ایران و مردمانش تقدیر و تشکر کرد.
به گزارش روابط عمومی کمیته ملی المپیک و به نقل از سایت فدراسیون والیبال، در این جلسه که عصر روز چهارشنبه 30 بهمن برگزار شد، کارلوس مائوریکو اسپینولا (وزیر ورزش آرژانتین)، ماریو موچیا (رییس کمیته ملی المپیک آرژانتین)، خوآن آنتونیو گوتیرس (رییس فدراسیون والیبال آرژانتین) و تعداد زیادی از خبرنگاران و اصحاب رسانه حضور داشتند.
ولاسکو در حالیکه اشک از چشمانش جاری می شد گفت: "باعث افتخار من است که مربی آرژانتین شده ام. از اینکه چنین فرصتی پیش از این فراهم نشد بسیار ناراحت بودم ولی اکنون بسیار هیجان زده هستم. هدف کلّی من این است که مردم به تیم ملی افتخار کنند ولی نمی توانم قول هیچ نتیجه ای را الان بدهم. ولی از هرجهت اطمینان دارم که کیفیّت بازی های تیم تغییر خواهد کرد. من از فدراسیون ایران و مردم دوست داشتنی ایران ممنونم. آن ها به من کمک بزرگی کردند و اجازه دادند قبل از اتمام قرادادم به آرژانتین برگردم. از آن ها به خاطر محبت هایشان کمال تشکر و قدردانی را می کنم".
این در حالی بود که استقبال و حضور بی سابقه رسانه های خبری و مردم آرژانتین هم در این مراسم ولاسکو و مسئولان ورزش این کشور را بسیار غافلگیر کرده بود.
۳ اسفند ۱۳۹۲ ۱۱:۵۰

نظر مخاطبان

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تماس با ما

آدرس:تهران ،بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی ،خیابان سئول شمالی ،
کدپستی 1995614336
تلفن:26203425-31  نمابر: 26203374 

آیکون ایمیل

ما را دنبال کنید

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید، از اخبار و اطلاعیه ها با خبر شوید و نظرات خود را بیان کنید.