سلطانی: نگاه کاراته ایران به مسابقات جهانی و بازی های آسیایی است

سلطانی: نگاه کاراته ایران به مسابقات جهانی و بازی های آسیایی است
مربی تیم ملی کاراته ایران با تاکید براینکه این تیم با آمادگی بالای نفرات خود مشکلی در مسابقات قهرمانی آسیا نخواهد داشت، گفت: نگاه کاراته ایران به موفقیت در مسابقات جهانی سال 2014 و بازی های آسیایی اینچئون است.

به گزارش روابط عمومی کمیته ملی المپیک و به نقل از سایت فدراسیون شهاب سلطانی ضمن بیان مطلب فوق اظهار کرد: با اتمام فصل امتحانات، تمرینات تیم ملی با جدیت بیشتری دنبال می شود و همه کاراته کاها در تلاش هستند تا با برطرف کردن ایرادات فنی به شرایط مطلوب برسند.

وی درخصوص شرایط وزن منهای 60 کیلوگرم تیم ملی ایران عنوان کرد: در این وزن مسابقات مختلفی انجام شد اما نفرات حاضر در آن چندان نظر کادر فنی را جلب نکردند.

مربی تیم ملی خاطرنشان کرد: هم اکنون "هامون درفشی پور" نفر اول این وزن است و از میان "محمد قاسمی" و "مجتبی یوسفی" یک نفر خط می خورد.

سلطانی در خصوص حضور تیم ملی ایران دررقابتهای غرب آسیا گفت: پس از نشست کادر فنی در خصوص اعزام کاراته کاها به مسابقات غرب آسیا تصمیم گیری می کنیم که کدام یک از آنها در این رقابتها شرکت کنند چرا که مسابقات غرب آسیا و کاراته وان ترکیه در فاصله زمانی کوتاهی نسبت به هم برگزار می شود و همه کاراته کاها نمی توانند در هر دو مسابقه حضور داشته باشند.

وی افزود: رقابتهای غرب آسیا می تواند بازخورد خوبی برای ما داشته باشد و حریفان آسیایی مان را ارزیابی کنیم. تیمهای عربستان، کویت و لبنان کاراته کاهای خوبی دارند و ممکن است تک چهره ها برای ما خطر ساز باشند.

سلطانی ادامه داد: در صورتی که شرایط مالی برای فدراسیون فراهم باشد بهتر این است که برای حضور مقتدر در مسابقات پیش رو کاراته کاها در چندین میدان محک بخورند.

وی گفت: معتقدم به دلیل اینکه تیم ملی امید رقابتهای قهرمانی جهان را در پیش دارد باید در کاراته وان ترکیه شرکت کند و ضمن کسب تجربه فنی با سیستم مسابقات و رقبای اروپایی بیشتر آشنا شود.

۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۴:۲۲

نظر مخاطبان

نام را وارد کنید
پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تماس با ما

آدرس:تهران ،بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی ،خیابان سئول شمالی ،
کدپستی 1995614336
تلفن:26203425-31  نمابر: 26203374 

آیکون ایمیل

ما را دنبال کنید

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید، از اخبار و اطلاعیه ها با خبر شوید و نظرات خود را بیان کنید.