پایان اردوی والیبالیست های جوان با قهرمانی در تورنمنت بندرعباس

پایان اردوی والیبالیست های جوان با قهرمانی در تورنمنت بندرعباس
تیم ملی والیبال ساحلی جوانان ایران با قهرمانی در تورنمنت 8 جانبه بندرعباس به اردوی آماده سازی خود برای حضور در مسابقات آسیایی پایان داد.

به گزارش روابط عمومی کمیته ملی المپیک و به نقل از سایت فدراسیون والیبال، تیم ملی والیبال ساحلی جوانان ایران که خود را برای حضور در رقابتهای والیبال ساحلی قهرمانی جوانان آسیا آماده می کند بعد از برپایی چهار مرحله اردو در شهرهای مختلف، در تورنمنت 8 جانبه بندرعباس شرکت کرد و با قهرمانی در آن اردوی خود را به پایان رساند.
در این تورنمنت که با حضور 6 تیم داخلی از استان هرمزگان و دو تیم ملی جوانان برگزار شد تیم جوانان ب ایران بر سکوی قهرمانی ایستاد و تیم های جوانان الف ایران و آلومینیوم المهدی هم در رده های دوم و سوم قرار گرفتند.
ملی پوشان ساحلی ایران از 15 فروردین ماه چهار مرحله اردو را به ترتیب در شهرهای آق قلا، بابلسر، بندر ترکمن و بندرعباس برگزار کردند. آخرین مرحله این اردو از 16 تا 22 اردیبهشت ماه به میزبانی بندرعباس برگزار شد و ملی پوشان زیر نظر کادر فنی تمرینات تکنیکی و تاکتیکی را انجام دادند تا با پایان این اردو، ملی پوشان خود را آماده سفر به کشور هند کنند.
به این ترتیب تیم ملی ساحلی جوانان ایران با آمادگی خوبی راهی اولین دوره مسابقات قهرمانی جوانان آسیا می شود. این مسابقات از 25 تا 28 اردیبهشت ماه به میزبانی چنای هند برگزار می شود و تیم کشورمان با دو تیم در این رقابتها شرکت می کند.
در تیم الف ایران بهنام توکلی و کامبیز کلته و در تیم ب ایران رسول خواجه و عبداله ایزدی حضور دارند.

۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۴:۰۴

نظر مخاطبان

نام را وارد کنید
پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تماس با ما

آدرس:تهران ،بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی ،خیابان سئول شمالی ،
کدپستی 1995614336
تلفن:26203425-31  نمابر: 26203374 

آیکون ایمیل

ما را دنبال کنید

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید، از اخبار و اطلاعیه ها با خبر شوید و نظرات خود را بیان کنید.