پنج کومیته کا جواز حضور در اردوی تیم امید را کسب کردند

پنج کومیته کا جواز حضور در اردوی تیم امید را کسب کردند
مسابقات انتخابی تیم امید کاراته ایران عصر (شنبه) برگزار شد و در پایان آن، پنج کومیته کا جواز حضور در اردوی آماده سازی این تیم را کسب کردند.
به گزارش روابط عمومی کمیته ملی المپیک و به نقل از سایت فدراسیون کاراته، ابتدا صبح شنبه نفرات شایسته ای که از سوی کادر فنی و کارشناسان به انتخابی دعوت شده بودند به میدان رفته و 42 مبارزه تک حذفی را برگزار کردند.

سپس عصر همانروز و در 3 وزن منهای 68، منهای 78 و به اضافه 78 کیلوگرم کومیته کاهای برتر مسابقات قهرمانی کشور در اراک و نفراتی که از مسابقات صبح شنبه سربلند بیرون آمده بودند به صورت دوره ای و در 19 مبارزه برابر هم صف آرایی کردند.

در پایان این رقابت و در وزن منهای 68 کیلوگرم، "دادیار رهنما" و "علی اصغر آسیابری" به اردوی تیم ملی امید راه پیدا کردند.

در وزن منهای 78 کیلوگرم، "محمدحسین اکرام زاده" با ارایه مبارزاتی زیبا و چشم نواز توانست در مسابقات صبح و عصر برابر تمامی حریفان خود به برتری دست یافته و به اردو راه یابد. کرم زاده با بهره گیری از ضربات 3 امتیازی و جابه جایی های مناسب، نشان داد در صورت ادامه این روند و تجربه پیدا کردن می تواند به نقطه ای قابل اتکا برای کاراته ایران تبدیل شود.

"امیر آزادی" نیز به عنوان دومین کومیته کا وزن منهای 78 کیلوگرم به اردو رسید.

اما در وزن به اضافه 78 کیلوگرم، "امیررضا پورمحمد" با 3 پیروزی و یک تساوی به عنوان نفر اول این وزن معرفی شد و جواز حضور در اردوی تیم ملی را کسب کرد.

"عماد مژدهی"، "سجاد فرخی" و "ایمان سنچولی" نیز در این وزن هرکدام به 2 پیروزی دست یافتند و قرار است امروز(یکشنبه) به صورت دوره ای به مصاف هم رفته و در نهایت فردی که بهترین نتایج را کسب کند در اردو باقی بماند.

با این اوصاف کاراته کاهای امید ایران زیر نظر کادر فنی تیم ملی بزرگسالان و همراه با اعضای این تیم تمرینات خود را پیگیری خواهند کرد.

اردوی تیم ملی کاراته بزرگسالان ایران از روز گذشته (شنبه) در مجموعه ورزشی کبکانیان آغاز شد.

۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳

نظر مخاطبان

نام را وارد کنید
پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تماس با ما

آدرس:تهران ،بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی ،خیابان سئول شمالی ،
کدپستی 1995614336
تلفن:26203425-31  نمابر: 26203374 

آیکون ایمیل

ما را دنبال کنید

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید، از اخبار و اطلاعیه ها با خبر شوید و نظرات خود را بیان کنید.