تمرینات تیم ملی والیبال با فشردگی بیشتر در دو گروه برگزار می شود

تمرینات تیم ملی والیبال با فشردگی بیشتر در دو گروه برگزار می شود
با نزدیک شدن به مسابقات لیگ جهانی والیبال با نظر خولیو ولاسکو تمرینات تیم ملی بزرگسالان فشردگی و شدت بیشتری پیدا می کند.
به گزارش روابط عمومی کمیته ملی المپیک و به نقل از سایت فدراسیون والیبال، با توجه به نزدیکی مسابقات لیگ جهانی والیبال و فشردگی آن سرمربی تیم ملی کشورمان در نظر دارد با گسترش تمرینات و بالا بردن فشردگی آن تمرینات را در دو گروه الف و ب برگزار کند. اما با توجه به اینکه مسابقات زیر 23 سال در مهرماه برگزار می شود، سرمربیان تیم های بزرگسالان و زیر 23 سال طی نشستی با مسئولان فدراسیون والیبال تصمیم گرفتند به دلیل کمبود فضا و مکان تمرینی و همزمانی اردوهای تیم ملی جوانان و نوجوانان و اهمیت حضور تیم ملی بزرگسالان در لیگ جهانی، تمرینات زیر 23 سال از 7 خرداد ماه از سر گرفته شود.
بر این اساس تیم ملی بزرگسالان از این پس در قالب دو گروه الف و ب دو نوبت صبح و عصر زیر نظر خولیو ولاسکو به انجام تمرینات تاکتیکی و بدنسازی پرداخته و تمرینات خود را به صورت گسترده تر به انجام می رساند. لازم به ذکر است سرمربی تیم ملی والیبال کشورمان در هر 4 نوبت تمرین روزانه، ملی پوشان را زیر نظر دارد.
تیم ملی والیبال کشورمان خردادماه اولین حضور خود در مسابقات لیگ جهانی را تجربه می کند و به همین دلیل تمرینات آماده سازی خود را از اوایل فروردین ماه در تهران آغاز کرده است.
۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۴:۰۸

نظر مخاطبان

نام را وارد کنید
پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تماس با ما

آدرس:تهران ،بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی ،خیابان سئول شمالی ،
کدپستی 1995614336
تلفن:26203425-31  نمابر: 26203374 

آیکون ایمیل

ما را دنبال کنید

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید، از اخبار و اطلاعیه ها با خبر شوید و نظرات خود را بیان کنید.