جوانان والیبالیست در دومین اردوی آماده سازی

جوانان والیبالیست در دومین اردوی آماده سازی
دومین مرحله اردوی آماده سازی تیم ملی والیبال جوانان ایران در باشگاه سایپا آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی کمیته ملی المپیک و به نقل از سایت فدراسیون، تیم ملی والیبال جوانان که خود را برای حضور در مسابقات جهانی جوانان در ترکیه آماده می کند مرحله دوم اردوی خود را با حضور 20 بازیکن از روز چهارشنبه آغاز کرد.
دکتر نفر زاده سرمربی این تیم از میان 41 بازیکن اردوی نخست، 20 بازیکن را به اردوی دوم دعوت کرد تا تمرینات خود را تا 21 اردیبهشت ماه زیر نظر کادر فنی برگزار کنند.
رضا رزاقی، مصطفی باقری، سالار حیدری، محمدرضا فتاحی، رسول شهسواری، علیرضا نصر اصفهانی، میلاد عبادی پور، آرش تقوی، قاسم کارخانه، سپهر حیدری، سعید تقوی، جواد حسین آبادی، علی جعفری، محمد فلاح، محمد رضی پور، سعید آقاجانی، حسن رجب زاده، سینا غریب خانی، محمد میرزایی و علی رشیدی بازیکنان دعوت شده به این اردو هستند.

بر اساس برنامه کادر فنی تیم ملی جوانان، 10 مرحله اردو را برای آماده سازی این تیم در نظر گرفته شده که 7 اردو به میزبانی تهران و در صورت انجام هماهنگی های لازم سه یا چهار اردوی تدارکاتی در کشورهایی چون روسیه، ترکیه، برزیل، تونس و اسپانیا برگزار می شود.
بر این اساس تیم ملی زیر 21 سال کشورمان از 29 خرداد تا 7 تیر با حضور در یک تورنمنت بین المللی در برزیل که با حضور تیم های ایران، برزیل، آرژانتین، آمریکا، صربستان و ایتالیا برگزار می شود وهمچنین در تورنمنت بین المللی تونس دو اردوی آمادگی خود را به منظور انجام دیدار های تدارکاتی و کسب آمادگی بیشتر جهت شرکت در رقابت های قهرمانی جوانان جهان برگزار می کند.
سپس از 6 تا 13 خرداد ماه در اردوی تدارکاتی روسیه و ترکیه و 6 تا 15 مرداد در اردوی تدارکاتی در کشورهای تونس، اسپانیا و ترکیه شرکت خواهد کرد.
مسابقات والیبال قهرمانی جوانان جهان از 1 تا 10 شهریور ماه به میزبانی ترکیه برگزار می شود.

 
۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۰:۳۳

نظر مخاطبان

نام را وارد کنید
پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تماس با ما

آدرس:تهران ،بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی ،خیابان سئول شمالی ،
کدپستی 1995614336
تلفن:26203425-31  نمابر: 26203374 

آیکون ایمیل

ما را دنبال کنید

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید، از اخبار و اطلاعیه ها با خبر شوید و نظرات خود را بیان کنید.