اختصاصی/مربی تیم ملی بسکتبال سه نفره : برای رقابت با 16 تیم آسیایی اردو می زنیم

اختصاصی/مربی تیم ملی بسکتبال سه نفره : برای رقابت با 16 تیم آسیایی اردو می زنیم
عباس آقاکوچکی رقبای ایران را در مسابقات (سه نفره) 3در3 آسیا که 25 و 26 اردیبهشت ماه در دوحه قطر برگزار می گردد 16 تیم آسیایی عنوان کرد و گفت ایران در گروه دوم با تیم های هند ، اندونزی و ترکمنستان هم گروه می باشد.

عباس آقاکوچکی مربی تیم ملی بسکتبال سه نفره کشورمان در گفتگو با سایت کمیته ملی المپیک اظهار داشت: در مسابقات سه در سه آسیا که به میزبانی دوحه قطر درتاریخ 25 و 26 اردیبهشت ماه برگزار می گردد 16 تیم آسیایی شرکت می کنند که بسکتبالیست های کشورمان در گروه دوم با تیم های هند ، اندونزی و ترکمنستان همگروه هستند.
وی درادامه اسامی تیم های دیگر را ژاپن ، قطر ، اردن ، هنگ کنگ ، چین تایپه ، تایلند ، لبنان ، مغولستان ، فیلیپین ، سری لانکا ، نپال عنوان کرد و افزود این دوره اولین دوره مسابقات آسیایی بسکتبال سه در سه آسیاست ولی با توجه به سابقه بسکتبال در کشورها ژاپن و لبنان را مهمترین حریف ها می دانیم.
مربی بسکتبال سه نفره در مورد اردوی ملی پوشان نیز گفت : 8 بازیکن به اردوی آمادگی که از 11 اردیبهشت ماه در سالن بسکتبال مجموعه ورزشی آزادی آغاز می شود دعوت شدند و تمرینات آن ها در این اردو تا آغاز مسابقات (25اردیبهشت ماه) ادامه خواهد داشت.
شایان ذکر است : اسامی دعوت شدگان به این اردو سعید داورپناه  ، آرن داودی ، امیر صدیقی ، محمد جمشیدی ، موسی نبی پور ، محمد حسن زاده ، میثم میرزایی ، حامد حسین زاده می باشد.
۹ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۰:۳۸

نظر مخاطبان

نام را وارد کنید
پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تماس با ما

آدرس:تهران ،بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی ،خیابان سئول شمالی ،
کدپستی 1995614336
تلفن:26203425-31  نمابر: 26203374 

آیکون ایمیل

ما را دنبال کنید

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید، از اخبار و اطلاعیه ها با خبر شوید و نظرات خود را بیان کنید.