نبرد 90 ووشوکار برای پوشیدن پیراهن تیم ملی جوانان اعزامی به آسیایی فیلی پین

نبرد 90 ووشوکار برای پوشیدن پیراهن تیم ملی جوانان اعزامی به آسیایی فیلی پین
اولین مرحله رقابتهای انتخابی تیم ملی ووشوی جوانان کشورمان به منظور شرکت در مسابقات آسیایی فیلی پین فردا دوشنبه دوم اردیبهشت ماه با حضور 90 ووشوکار در آکادمی ووشو برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی کمیته ملی المپیک و به نقل از سایت فدراسیون ووشو؛ این رقابتها با حضور 37 نفر در بخش ساندا و 53 نفر در بخش تالو برگزار می شود که نفرات برگزیده جواز حضور در اولین اردوی تیم ملی ووشوی جوانان که 1 تیر برپا می شود را بدست خواهند آورد.
هفتمین دوره مسابقات ووشوی جوانان آسیا طی روزهای 16 تا 22 مرداد در شهر مانیل پایتخت فیلی پین برگزار می شود.
گفتنی است در جریان برگزاری این رقابتها دکتر طاهایی فرماندار استان مازندران نیز حضور خواهد یافت و قرار است از چند ووشوکار قهرمان جهان از استان مازندران تجلیل به عمل آورد.
نفرات شرکت کننده در رقابتهای انتخابی به شرح زیر معرفی شده اند:
بخش تالو:
رده سنی 9 تا 12 سال
فرم چانگ چوان:1- محمدعلی مجیری(اصفهان)2- میثم اسحاقی(خراسان رضوی)3-طاها بدیعی(اصفهان)
فرم دائوشو:1- طاها بدیعی(اصفهان)2- امیرحسین ارزانیان(گلستان)3- میثم اسحاقی(خراسان رضوی)
فرم گون شو: 1- یاشار ثمنی(تهران الف)2- اشکان محمدی(سیستان و بلوچستان)3- علی شکروی(یزد)
فرم چیانگ شو:1- 1- محمدعلی مجیری(اصفهان)2-حامد رضایی(زنجان)3- توحید هدایت پور(زنجان)
فرم جین شو:1- محمد صالح کاظمی(سیستان و بلوچستان)2- مهدی علی کراتی(البرز)3- حسام فرضی(مرکزی)
رده سنی 12 تا 15 سال
فرم چانگ چوان:1- امیرحسین سلطانی(زنجان)2- محمد امین تیموری(هرمزگان)3- محمدرضا شریفات(خوزستان)
فرم دائوشو1. امیرحسین سلطانی(زنجان)2- محمد امین تیموری(هرمزگان)3- سید محمد حسینی(اردبیل)
فرم نان چوان:  1- حسین رحمانی(تهران الف) 2- مصطفی دودله(خراسان رضوی)3-محمد مهدی رستم خانی(البرز)
فرم تای چی چوان: 1- ابراهیم بدل زاده(خراسان شمالی) 2- میلاد عظیم زاده(کهکیلویه و بویراحمد) 3- احسان رودحله(اصفهان)
فرم تای چی جین:1- محمدرضا قشمی(زنجان)2- احسان رودحله(اصفهان)3- فرشاد مداح(قم)
فرم گون شو:1- سید محمد حسینی(اردبیل)2- محمد صالح ورزاده(خراسان رضوی)3- متین احمدلو(آذربایجانشرقی)
فرم چیانگ شو:1- محمد مهدی شامی(مرکزی)2- علی گرجی(اصفهان)3- امید نصیرزاده(آذربایجانشرقی)
فرم جین شو: 1- محمد مهدی شامی(مرکزی)2- علی گرجی(اصفهان)3- محمدرضا شیرجی(مازندران)
فرم نن گون:1- محمدمهدی رستم خانی(البرز)2- حسین رحمانی(تهران الف)3- رضا اشرفی(بوشهر)
فرم نن دائو: 1- مصطفی دودله(خراسان رضوی)2- محمد حسن مشتاق(تهران ب)3- محمدعلی فرازیان(تهران الف)
رده سنی 15 تا 18 سال
فرم چانگ چوان:1- سید سامان احمدی(فارس)2- رضا پناه پور(گیلان) 3- مجید حسنلو(زنجان)
فرم دائوشو: 1- سید جمالدین کاظمی(مازندران)2- 2- رضا پناه پور(گیلان) 3- محمدرضا رامشگر(هرمزگان)
فرم نان چوان: 1- محمدرضا عزیزخانی(تهران الف)2- محمد میرخانی(سمنان)3- محمدرضا قارائی(قزوین)
فرم گون شو:1- مجید حسنلو(زنجان)2- علی ابراهیم پور(آذربایجانشرقی)3- سجاد آرین پور(کرمانشاه)
فرم چیانگ شو: 1- کوروش حیدری(اردبیل) 2- محمد عظیمی اصل(آذربایجانشرقی)3- مهدی مختارپور(چهارمحال و بختیاری)
فرم جین شو: 1- سید سامان احمدی(فارس) 2- کوروش حیدری(اردبیل) 3- مهدی مختارپور(چهارمحال و بختیاری)
فرم نن گون: 1- محمدرضا عزیزخانی(تهران الف) 2- علی اصغر نوشیری(مازندران) 3- محسن رضوانی فرد(بوشهر)
فرم نن دائو: 1- محمدرضا قارایی(قزوین) 2- محمدمیرخانی(سمنان) 3- پوریا آبزن(چهارمحال و بختیاری)
فرم تای چی چوان: 1- مهدی محمدی(زنجان) 2- محمد یزدانی (اصفهان) 3- امیر دارابی(مرکزی)
فرم تای چی جین: 1- مهدی محمدی(زنجان) 2- محمد یزدانی (اصفهان) 3- امیر دارابی(مرکزی)
بخش ساندا:
وزن 48- کیلوگرم:1-محمدحسین رییسی(کرمان)2-عزیزالله علیمرادی(هرمزگان)3-میلاد فیضی(کردستان)و محمد مهدی صفایی(کهکیلویه و بویراحمد)
وزن52- کیلوگرم:1-مهدی محمدی(قزوین)2-علیرضا قاسم زاده(مازندران)3-هادی فرهانی(گلستان) و مهران رستمی(کرمانشاه)
وزن 56- کیلوگرم:1-عرفان آهنگریان(مازندران)2-پوریا محسنی تبار(کرمان)3-محمد مهرپاک(همدان) و افشین سلیمی(هرمزگان)
وزن 60- کیلوگرم:1-سجاد کاظم زاده(تهران ب)2-ریب وار مهماندوست(آذربایجان غربی)3-میلاد عارفی مقام(لرستان) و سید ابوالفضل منوچهری(خراسان رضوی)
وزن 65 – کیلوگرم:1-محمد هیبتی(چهارمحال و بختیاری)2-یزدان میرزایی(ایلام)3-میلاد چگینی(قزوین) و مصطفی اسلامی تبار(قم)
وزن 70 – کیلوگرم:1-عارف الهی(مازندران)2-محمد سلگی(همدان)3-حسن قاسمی(لرستان) و علی محمدی(اصفهان)
وزن 75- کیلوگرم:1-ابوالفضل دوزینی(گلستان)2-علی بغدادی(قزوین)3-سعید رستمی(بوشهر) و سروش بهنود(مازندران)
وزن 80- کیلوگرم:1-فرشید انواری(زنجان)2-سعید شریفی(هرمزگان)3-احمد فاضلی(خراسان جنوبی) و علی علیرضایی(خراسان رضوی)

 

۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۴:۲۹

نظر مخاطبان

نام را وارد کنید
پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تماس با ما

آدرس:تهران ،بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی ،خیابان سئول شمالی ،
کدپستی 1995614336
تلفن:26203425-31  نمابر: 26203374 

آیکون ایمیل

ما را دنبال کنید

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید، از اخبار و اطلاعیه ها با خبر شوید و نظرات خود را بیان کنید.