بانوان تکواندو کار و اسکیت باز تست آمادگی حسمانی دادند

بانوان تکواندو کار و اسکیت باز تست آمادگی حسمانی دادند
تیم ملی تکواندو بانوان نوجوان و همچنین دو ملی پوش اسکیت باز بانوان کشورمان با حضور در آکادمی ملی المپیک و پارالمپیک تست آمادگی جسمانی دادند.

به گزارش روابط عمومی کمیته ملی المپیک و به نقل از سایت آکادمی ملی المپیک و پارالمپیک، ملی پوشان نوجوان تکواندو حاضر در اردو زیر نظر مربیان خود صبح امروز با حضور در آکادمی المپیک تست های آمادگی جسمانی دادند تا از آخرین وضعیت جسمانی خود با خبر شوند.
مریم قهیدی مربی این تیم گفت: ملی پوشان نوجوان کشورمان اردوی خود را از ششم فروردین آغاز کرده اند و در هفته گذشته انتخابی صورت گرفت که ده نفر حذف شدند و قرار است پنجشنبه این هفته هم یک انتخابی دیگر صورت بگیرد که دراین انتخابی هم پنج نفر دیگر از لیست تیم ملی خط می خورند که در نهایت ما ده نفر را انتخاب و به رقابتهای آسیایی اندونزی اعزام می کنیم.
وی همچنین در خصوص آخرین وضعیت بدنی هوگو پوشان گفت: ما به غیر از دو نفر از ملی پوشانمان که تجربه لازم را دارند، بقیه نیروهای جوانی هستند که واقعا کم تجربه هستند و نیاز به تمرینات ومبارزات بیشتری دارند و ما سعی می کنیم با برگزاری این اردوها این کاستی را برطرف کنیم.
لازم به ذکر است بانوان تکواندو کار کشورمان جهت حضور در مسابقات آسیایی اندونزی در خردادماه امسال اردوی خود را برپا کرده است. این ملی پوشان تمرینات خود را بصورت صبح و بعد از ظهر در مجموعه ورزشی آزادی تهران دنبال می کنند.
همچنین دو نفر از اسکیت بازان سرعت کشورمان  صبح امروز با حضور در آکادمی المپیک زیر نظر کارشناسان این مرکز تست آمادگی جسمانی دادند تا با گذشت  این مرحله از تمرینات به سایر ملی پوشان ملحق شوند.
سارا حیدرزاده مربی این تیم در خصوص اردوهای پیشرو گفت: ما چهار مرحله اردو تا قبل از رقابت های جهانی بلژیک داریم که اولین اردو از 26 فروردین ماه در اصفهان آغاز می شود.
وی در پاسخ به برنامه های در نظر گرفته شده کادر فنی برای ملی پوشان گفت: در اردوی اول چیزی که برای ما اهمیت دارد آمادگی بدنی بچه ها می باشد ولی از اردوهای دوم  به بعد مسائل فنی برای مربیان از اهمیت بیشتری برخوردار می باشد.
لازم به ذکر است مرحله های بعدی اردوی ملی پوشان با توجه به نزدیکی یکی از شهرها از لحاظ آب هوایی نسبت به بلژیک انتخاب خواهد شد.

۲۰ فروردین ۱۳۹۲ ۱۲:۴۵

نظر مخاطبان

نام را وارد کنید
پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تماس با ما

آدرس:تهران ،بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی ،خیابان سئول شمالی ،
کدپستی 1995614336
تلفن:26203425-31  نمابر: 26203374 

آیکون ایمیل

ما را دنبال کنید

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید، از اخبار و اطلاعیه ها با خبر شوید و نظرات خود را بیان کنید.